LG 27GP850 monitördeki USB hub kullanılır mı?

NovasSs19

Femtopat
Daha fazla  
Selam öncelikle yeni monitör aldım modeli, de bu: LG UltraGear 27GP850.

Şimdi bu modelin arkasında USB hub bulunuyor, benim de masa konumumdan dolayı klavye ve mousemun kabloları kasaya yetişmiyor. Bunları kullanırsam herhangi bir sıkıntı olur mu yoksa USB uzatıcı tarzı bir şeyler mi kullanayım? Hangisini tavsiye edersiniz?
Klavye: SteelSeries Apex Pro.
Mouse Razer Mamba Wireless.
İkisinin de yazılımını kullanıyorum.

Kullanın diye var hocam. Belki gecikme değerlerinde değişiklik olur fakat uzatmada da benzer şeyler olur. Bir de cihazlarınız isim olarak farklı görünebilir sistemde. Örneğin bende monitöre kulaklık takınca LG adında bir cihaz olarak görünüyor.

USB 3.0 yazıcı kablosu ile gecikme sorunu olmadan kullanabilirsin. Hatta standart kablo da olur. Teknik olarak aramak istersen 3.0 type-B to type-A olarak bakabilirsin.

Örneğin;

@Barisdkmn bahsettiğin işim farklılığı yalnızca ses cihazlarında olur. Monitör üzerindeki USB hub standart bir hub gibi çalışır. Ses cihazı taktığında ekran kartının ses sürücüsünü kullanırsın.

Son düzenleme:
USB 3.0 yazıcı kablosu ile gecikme sorunu olmadan kullanabilirsin. Hatta standart kablo da olur. Teknik olarak aramak istersen 3.0 type-B to type-A olarak bakabilirsin.

Örneğin;

@Barisdkmn bahsettiğin işim farklılığı yalnızca ses cihazlarında olur. Monitör üzerindeki USB hub standart bir hub gibi çalışır. Ses cihazı taktığında ekran kartının ses sürücüsünü kullanırsın.
Gelip baktığın için çok sağol elimde o kablodan var çok saol :)

Evet kullanabiliyorsun dostum. Şu yazıcı kabloları gibi ara bir kablo olması gerek. Monitörden bunu kasa USB portlarına bağladıktan sonra monitör arkasına takılan USBler kullanılabiliyor. Ben de merak ettim bir şey sormak istiyorum kusura bakma burada yazacağım için. Benimde monitör arkasında sadece USB giriş var. Bu ne işe yarıyor ? Mouse taktığım zaman dönmüyor :D

Tamam buldum. Benim servis içinmiş...

Evet kullanabiliyorsun dostum. Şu yazıcı kabloları gibi ara bir kablo olması gerek. Monitörden bunu kasa USB portlarına bağladıktan sonra monitör arkasına takılan USBler kullanılabiliyor. Ben de merak ettim bir şey sormak istiyorum kusura bakma burada yazacağım için. Benimde monitör arkasında sadece USB giriş var. Bu ne işe yarıyor ? Mouse taktığım zaman dönmüyor :D

Tamam buldum. Benim servis içinmiş...
Hahahhaha hızlı çözdün

Yeni konular

Geri
Yukarı