LG 43UH650V vs Grundig 49VLX7810

Reno ile Audi'yi kıyaslamışsın neden diye sormuş gibi birşey olmuş. Benim tercihim TV'de her zaman Samsung ama kalitesi ona en yakın marka LG. TV alırken en önemli 2 özellik şudur.
-Renk doygunluğu en yüksek olan (Genellikle Samsung ona en yakın LG'dir.)
-Yenileme süresi en yüksek olan.
Gerisi ekran boyutu,çözünürlük gibi işlere giriyor. Ama şuna eminim git LG 2k ekranına bak birde Grundig 4k ekranına bak LG sana daha doyurucu bir görüntü vericektir. Özelliklerine baktımda LG hem ucuz hemde daha özellikli tartışmasız LG almalısın.

Reno ile Audi'yi kıyaslamışsın neden diye sormuş gibi birşey olmuş. Benim tercihim TV'de her zaman Samsung ama kalitesi ona en yakın marka LG. TV alırken en önemli 2 özellik şudur.
-Renk doygunluğu en yüksek olan (Genellikle Samsung ona en yakın LG'dir.)
-Yenileme süresi en yüksek olan.
Gerisi ekran boyutu,çözünürlük gibi işlere giriyor. Ama şuna eminim git LG 2k ekranına bak birde Grundig 4k ekranına bak LG sana daha doyurucu bir görüntü vericektir. Özelliklerine baktımda LG hem ucuz hemde daha özellikli tartışmasız LG almalısın.

İnç farkından dolayı kararsız kalmıştım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı