LG G2 Android 5.0.2

Demirberkan53

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar g2 ye stock android 5.0.2 flashlıyacağım kdz dosyası hazırda duruyor bunu normal 4.4.2 gibi flashlıcaz dimi flash tooldan LG Mobile Eax filan değiştirerek ?

İlk olarak flash tool'u açıp, hiçbir şey ellemeden direk select kdz yapıp elindeki stock rom'u seç, daha sonra normal flash ve ardından starta basıp flashlayabilirsin.

Lg mobileax klasörü ile uğraşmıyorsunuz artık. Yeni flashtool 2014 ile flashlayın ancak normal değil cse flash yapın. Her şeyinizi yedekleyip temiz kurulum yapın. Çünkü sistem dalvik'ten art'ye geçecek. Sorunlar oluşabilir. Programlarda uyumsuzluk olabilir.

Rom tavsiyem ise Italya v30a'dır.

Lg mobileax klasörü ile uğraşmıyorsunuz artık. Yeni flashtool 2014 ile flashlayın ancak normal değil cse flash yapın. Her şeyinizi yedekleyip temiz kurulum yapın. Çünkü sistem dalvik'ten art'ye geçecek. Sorunlar oluşabilir. Programlarda uyumsuzluk olabilir.

Rom tavsiyem ise Italya v30a'dır.
Evet çoktan flashlamaya başladım eğer kasma yaşarsam cse flash yapcam hemen kaptım bu işi de. :)

Evet saol yaptım bu arada mobile eax değiştirmeye gerek yokta host dosyasınada gerek yok dimi yani bidahakine uğraşmıyım diye diyorum.

Beyler bu 5.0.2 yi nasıl root yapıcaz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı