LG G2 Aşırı Isınma Problemi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Snapchat kullanırken veya Clash Royale tarzı hafif oyunlar oynarken bile telefonun arkasındaki kilit tuşu aşırı derecede ısınıyor, parmak yakıyor resmen. Onun dışında şarjda telefonu kullanırken bile aşırı ısınması var. Şarj aleti bile ısınıyor. Ekran değişiminden sonra olduğunu düşünüyorum. Bu kadar ısınması normal değil. Telefonu alalı 3-4 sene kadar oluyor. Takılma falan yok o kadar fazla ama aşırı bir ısınma sorunu var.
  • Telefonun ömrü mü doldu acaba ?
  • Yoksa ekran değişimi sırasında bir şeyler mi yaptılar?
Bu ısınmanın önüne geçebilir miyiz ? Mevsimsel bir durum değil. Hava sıcaklığı ile alakası yok bu durumun.
  • Format atsam düzelir mi acaba ?
  • Yoksa donanımsal bir arıza mı?

Clash Royale oynarken normaldir bence. G3 Beat kullanıyorum ve bazen sıcaklıktan dolayı oyundan atıyor :)

Ben bıktım artık sıkıldım ısınmasından yakında İphone 6S yada 6S Plus almayı düşünüyorum 2.el . Çözümü yok batarya değiştim aynı ekran kırılmıştı değişti aynı . :(

Bu gidişle bende aynısını yapacağım. El yakıyor resmen, normal bir durum değil. Garantisi olsaydı yollardım.
Ben bıktım artık sıkıldım ısınmasından yakında İphone 6S yada 6S Plus almayı düşünüyorum 2.el . Çözümü yok batarya değiştim aynı ekran kırılmıştı değişti aynı . :(

Servise gidip batarya değişimi istemek en mantıklı yol olabilir. Çünkü aşırı ısınma ciddi sıkıntılar getirebilir. (Patlama, şişme vs)

Servise gidip batarya değişimi istemek en mantıklı yol olabilir. Çünkü aşırı ısınma ciddi sıkıntılar getirebilir. (Patlama, şişme vs)
Garantisi bitti. Servise götürsem çok para isterler kesin. Bir de şarj hızlı azalmaya başladı gibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı