Lg G2 Kasma Sorunu

Fujiwara

Hectopat
Arkadaşlar 1 hafta önce Teknosa'dan LG G2 Aldım. Bir kaç oyun yükledim çok hafiften bir kasma var pek anlayamadım sorunu. Subway surfers, asphalt 8 denedim hafiften ara ara kasmalar oluyor. Birde şarj çok çabuk gidiyor 1 günde %60 civarı gidiyor, sabah 7 de %100, Akşam 5 %40 felan oluyor. Yani hergün şarj etmek zorunda kalıyorum telefonu.

Bende de LG G2 var şuanki kasmaların nedeni diğer ülkeler 4.4 kulanıyor. Türkiyeye bu ay gelecek. Büyük ihtimal kasmalar o zaman sona erer ancak bende fazla kasma olmuyor.
LG den telefon alınmaz çoğu arkadaşım şikayetçi zaten.
LG L5 L7 gibi telefonlarını alırsanız onlar fiyatına göre zaten 500-600 TL ye ancak öyle telefon alır. Gidecen adam gibi 1500 TL'ye LG G2'yi alacaksın. Samsung'un 500 TL'lik telefonları LG'nin 500'TL lik telefonlarında daha kötü performans gösterdiğini de söyleyebilirim. Lütfen LG'yi karalama. :D Bu arada kardeşim korkma o sıkıntılar geçer arada da rami boşalt. :neo:

Arama geçmişini ve mesajları da sil çok işe yaradığı söyleniyor gerçekten dene şaka yapmıyorum.

Ama ben Emou arkadaşımız ile aynı fikirde değilim. İki günlük telefonu neden garanti kapsamı dışında bırakasın ki?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı