LG G3, LG G2, Sony Xperia Z2 veya Huawei mate 7 ?

emircank

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu oyun ve kamera olarak genelde kullanırım. Bu 4 telefondan fiyat performans olarak sizce hangini almalıyım ?
Ya da daha başka bir telefon mu almalıyım ?
Cevaplarınız için teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G3'ü direk eleyin. Ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için performansı düşük ve ısınma sorunu var. Huawei hiç kullanmadım. z2 ve LG G2 arasında bir tercih yapabilirsiniz. Z2 alırsanız su geçirmez ve sağlam bir telefonunuz olur G2 alırsanız paranız cebinizde kalır.

Çoğu konuda LG performans sorunu 5 güncellemesini aldıktan sonra kalktığını duymuştum. LG G2 G3'ten daha mi iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü kirliliği olmaması adına "Spoiler" adı altında paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çoğu konuda LG performans sorunu 5 güncellemesini aldıktan sonra kalktığını duymuştum. LG G2 G3'ten daha mi iyidir?
Evet. Ben LG G3 kullanırken kuzenim G2 kullanıyordu. G2'nin şarjı 2 günü çıkarırken ben günde 2 kez şarja gidiyordum. Performans olarakta önde. Çünkü G3'e kaldıramayacağından fazla yük koymuşlar. 1080p ekrana sahip telefonlar ile aynı işlemci koymuşlar. Fakat çok yüksek çözünürlüklü bir ekran o işlemciye yetmemiş. LG alacaksanız G2 32 GB alın kafanız rahat etsin. Bir sıkıntı yaşatmaz. Z2'ye de bakabilirsiniz. Yine de siz bilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı