LG G3 mü, G4 mü ?

LG G3 mü G4 mü ?

• Oy verenlerin toplamı
    17

tugceu26

Hectopat
Daha fazla  
LG G3 mü almalıyım LG G4 mü ? Kime sorduysam farklı bir şey söyledio_O G4 kullananlar kesinlikle G4(y) G3 kullananlarda kesinlikle G3 almalısın dediler. Bazı telefondan anlayan arkadaşlarımda G3 dediler. Açıkcası düne kadar ben G4 almayı düşünüyordum:cool: ama bu Ghost Screen sorununu duyana kadar. LG G4 kullananlar böyle bir sorunla karşılaşmadığını söyledi ama internette bir sürü şikayet var. Sizce hangisi yardımcı olursanız çok sevinirim şimididen teşekkür ediyorum :redface:

İllaki LG mi alacaksın başka marka mı yok?
Evet LG daha önce LG kullandım 4 yıl ve bir kere bile bir sorun yaşamadım bir kere bile garantiye yollamak zorunda kalmadım ve telefon hala kullanılabilir durumda 7 yıl geçmesine ragmen peki sizce ne almalıyım mesela samsung mu ? 2 yıldır kullanıyorum garanti servisi berbaat. Iphone var mesela 6splus var 3000 küsür para ver ve sonuç 2 çekirdekli bi telefon ve 12 mb ana kamera ? garanti servisi mükemmel olsada fiyatına göre berbat bir telefon. Sizin öneriniz nedir peki ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı