Lg g3 para iadesi alabilir miyim?

Minemoysre

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar lg g3 aldım ama telefon sanırım fabrika hatası çünkü alt ve üst camda boşluk var ve arasına tırnağım girebiliyor ve arka kapağın tuşların altında olan kısmına basınca sanki tuşa basıyormuş gibi ses geliyor.Eski telefonum nokia 700 de bile daha az kasma yaşıyordum telefon çok kasıyor ve dalvik den art moda geçmek ve animasyonları .5x seviyesine indirmek işe yaramadı.Ara sıra kamera ve galeri vb. uygulamalarda ne yazık ki durdu hatası alıyorum sizce iade alırlar mı?

Son düzenleme:
Koşulsuz iade sürecini geçeli olmuş bir süre, almak zorunda değiller.
En basitinden, madem ekranı kayık neden 1 ay sonra geldin diyebilirler.

Ancak fabrika çıkışı hatalı bir ürün olduğu anlaşılırsa geri iade edilebilir. Düşmeye, çarpmaya bağlı bir sorun olmadığı belli ise geri iade edebilirsiniz.
Bir fotoğraf atın, görelim kusurunu. Bahsettiğiniz gibiyse geri iade veya yenisini talep etme konusunda sıkıntı yaşatmazlar.

Buyrun bosluk kameranın üstünde daha fazla.

Dosya Ekleri

• 20141008_081729_2.jpg
    20141008_081729_2.jpg
    217,5 KB · Görüntüleme: 517
Telefonu ilk aldığınızda bu hatayı fark etmediniz mi? Koşulsuz iade hakkınızı zaten yitirdiniz.
Servise başvurabilirsiniz, eğer sizden kaynaklanmayan bir hata olduğu anlaşılırsa yenisi ile değişimi yapılabilir.

Daha fazla zaman kaybetmeyin.

Telefonu ilk aldığınızda bu hatayı fark etmediniz mi? Koşulsuz iade hakkınızı zaten yitirdiniz.
Servise başvurabilirsiniz, eğer sizden kaynaklanmayan bir hata olduğu anlaşılırsa yenisi ile değişimi yapılabilir.

Daha fazla zaman kaybetmeyin.
İlk zamanlar fark etmedim sonra orada toz toplanmaya başlayınca anladım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı