LG G3 Sıkça Sorulan Sorular: SSS

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ve de aklımda olan birkaç soruyu sorup emin olmak için konuyu açtım:)

1)Öncelikle yurtdışından 1 hafta sonra telefon alıcaz inşallah LG G3 almayı düşünüyorum birde (snapdragon 805) li modeller yurtdışında satılıyormu?

2)Satılıyorsada normalden daha fazla işlemci gücü vs olduğu için normal modelden daha fazla pil tüketirmi?

3)LG G3 te aşırı ısınma ve pilin baya yetmediği gibi yorumlar çok gördüm normal ve bu snapdragon 805 modelinde böyle sıkıntılar varmı? Pili günlük kullanımda yetermi? 2K ekranla arada oyun internet konuşmada yeterlimi?

4)Telefonda biraz performanstanda ziyade pilide bir nebze önemli benim için LG G3 ten ziyade pil ve performans için G2 önerirmisiniz?

Biraz fazla soru sordum aklımdaki bu soru işaretlerini kaldırmak istedim eğer bildiğiniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum :)

Teşekkürler cevabınız için peki arada konuşma whatsapp müzik oyun gibi aktivitelerle ne kadar dayanır şarj bi 10-12 saat dayanırsada yetebilir benim için

Ekran açık süresi diyorsan 4-5 saat anca dayanıyor. G2 8-9 saat ekran açık süresi veriyor. :) Z2 de o civarlarda yaklaşık. G3 ama o konuda da kullanıcısının dediği gibi 4-5 saat gidiyor.

Pekala batarya benim için sıkıntı olabilir ve G2 de G3 kadarda güzel bir cihaz G2 almaya karar kıldım teşekkürler bu fikrimde belirleyici olduğunuz için :):)

G3'ü ART sistemine aldığınızda ısınma sorunu düzeliyor ve ekran süresi artıyormuş.
Sorularınıza gelirsek.
1. Muhtemelen evet.
2. Hayır.
3. Muhtemelen Hayır. Evet. Evet.
4. Performans açısından değil de pil ve fiyat açısından G2 öneririm. LG G3 cat 6'nın performansına hiçbir cihaz erişemez gibi görünüyor.

Ek: G2'nin performansı kötü değil, yanlış anlaşılmasın. 2 yıl aksama yapmayacak performansı var. Ben 9.5 aydır kullanıyorum. En ufak ne batarya ne de işlemci performansında düşme yaşamadım. Maşaallah ilk günkü gibi. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı