LG G3 ve telefon önerisi

Marshmallow

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dikmen/ANKARA
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten LG G3 32GB modelini alacağım. 1300-1400 TL civarında bir fiyatı var. İthalatçı firma garantili. İki sorum var;
1. İthalatçı firma garantisi sorun çıkarır mı? Şu nedenle soruyorum LG G3'ün beyaz modelinde kasa çatlama sorunu oluyormuş. LG Türkiye de kasa çatlamalarında telefonu alıp yenisini veriyormuş. İthalatçı firma bunu yapmaz diye düşünüyorum.

2. Aynı fiyat aralığında(internetteki fiyat-1300-1400TL) başka bir telefon öneriniz var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Telefon için arayüz ve kamera önemli benim için. Oyun fazla oynamam.

İthalatçı firma garantili telefonlar genel de daha ucuz olur ben şahsen alırım ama garanti durumları hakkında bir bilgim yok. LG G3'ÜN kamerası iyidir beklentilerinizi karşılar. B u fiyata Z2 ve NOTE 3 öneririm.

Yorumlarınız için teşekkürler ama Note 3 hala güncel bir cihaz mıdır? Ben 3-4 yıl kullanmak istiyorum çunku. Bir de G3 ile Note 3'ün kameraları hakkında bir karşılaştırma yapabilecek bir arkadaş varsa çok iyi olur.

Note serisi güzel ama note 3'ün malzeme kalitesi çok memnun etmemiş kullananları. %90 çoğunluk kenarları soyuldu diyor. O yüzden G3'e yöneliyorum.
Peki cihazi Türkiye'ye ithalatçı firma getirdiğinden dolayı güncelleme sıkıntısı olur mu? TR'deki bütün G3 lerle birlikte güncellemeyi alabilir miyim?

Note serisi güzel ama note 3'ün malzeme kalitesi çok memnun etmemiş kullananları. %90 çoğunluk kenarları soyuldu diyor. O yüzden G3'e yöneliyorum.
Peki cihazi Türkiye'ye ithalatçı firma getirdiğinden dolayı güncelleme sıkıntısı olur mu? TR'deki bütün G3 lerle birlikte güncellemeyi alabilir miyim?
Plastik gövdesi bir süre sonra soyulabiliyor evet, fakat Spigen kılıf alarak bu sorunu aşabilirsin. G3 genel olarak güzel cihaz, gerek tasarımı ile gerekse performansı ile. Çok fazla oyun oynayacaksanız G3'ü pek tavsiye etmem, cihaz kayıtlı olduğu sürece ve Root olmadığı sürece güncellemeler gelir, paralel ithalat ürünlerin çoğu yurtdışı mallar. Güncelleme ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

Ben LG G3 32 GB kullanıyorum. İthalatçı Firma garantisi ile aldım. Çatlama falan yok, varsa da G3 ilk çıktığı ay piyasaya sürülen modelde vardı bilmiyorum. Ama şu oyun, performans istiyorsan G3 alınmaz diyenler bi uzaklaşsın burdan. Allah rızası için şuan 18 tane oyun yüklü bende gerek en hafif gerek en ağır oyunlar. Bir tanesinde bile anlık kasma yaşamadım. Ki o donanımda telefonların da hiçbirisinin kullanıcıya sorun yaşatmayacağını düşünüyorum. 2K ekran ise fazla gereksiz diyenler var. Isınıyor evet ama hangi cihaz ısınmıyor günümüzde? öyle abartılacak bir yanı yok. Her açıdan seni memnun edecektir. Biz aralıktan beri Android 5 Lollipop kullanıyoruz diğer telefonlar yeni görüyor güncellemeyi. İthalatçı firma sadece garantiye bakan servisi değiştirir telefon aynı telenfondur ben ilk aldığımda hemen güncellemeyi yaptım sorunsuzca.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı