LG G4 vs S6 EDGE

Görüşü zorlaştıracak kadar ciddi değil. Arayüzden bahsediyorsanız Android M kasmıyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazıları LG G4 Marshmallow'u kaldırmıyor tarzında şeyler söylüyordu. O yüzden sormak istedim. Birde şöyle desem, sadece wi-fi, Youtube, Facebook ve Twitter kullansam bir tam günü çıkarabilir mi? Aralıksız olarak ve şarj etmeden. Hızlı şarj özelliği var mı ve tam şarj olması çok uzun sürüyor mu? Aldığımda pişman olmayacağım bir telefon almak istiyorum. Bu yüzden bunları bana belirtirseniz sevinirim.

Ve bu arada 602 ve üzeri dediğiniz şey nedir tam larak @AEmirhan?

Telefonun serisi. 602 mesela şubat ayında üretilen G4'ler. 606 serisi haziran ayında üretilen G4'ler. Bir tam günü aralıksız olarak kullanırsanız çıkartmıyor. Hızlı şarj özelliği var. Şarj olması 1 saat civarı sürüyor.

Kutunun kenarında yazıyor. Üretim seri numarası. Hangi ayda üretildiğini belirtiyor.

H818 çift hatlı. H815 tek hatlı. Farkları bu. Çift hatlı olanın özellikleri düşük değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı