LG G4 VS Xperia Z3

Nomasko

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar bir akrabam telefon alacak fakat kararsız kalmış bu iki telefon arasında. Sizce bu iki telefon arasında hangisi daha kullanışlı veya alınabilir ?

LG G4 kamera ve performans olarak daha iyi. Ama Z3'ün dayanıklılığı ve su geçirmezliği güzel olabiliyor.

Performans olarak LG G4, dayanıklılık için Xperia Z3. Ben olsam LG G4 alırdım. LG G4 ile sadece dayanıklılık kısmı farklı. Bir dayanıklılık için neden az performans alayım. İşin bu tarafından bakmak lazım. Dayanıklılık 2. planda benim düşünceme göre. LG G4 almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Performans olarak LG G4, dayanıklılık için Xperia Z3. Ben olsam LG G4 alırdım. LG G4 ile sadece dayanıklılık kısmı farklı. Bir dayanıklılık için neden az performans alayım. İşin bu tarafından bakmak lazım. Dayanıklılık 2. planda benim düşünceme göre. LG G4 almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Daha az performans demişsiniz de Z3'den ne kadar bir az performans almayı planlıyorsunuz? en ağır oyunları zaten en yüksek seviyelerde oynatıyor. LG G4 biraz daha iyi performans sunuyor ama işin kullanım yani dayanıklılık yanı da önemli.

Daha azdan kastım G4 den az performanslı yoksa en iyi amiral gemilerinden biri. Dediğim gibi dayanıklılık falan 2. planda benim için. Zaten telefonunu dikkatli kullanan adam ne alırsa alsın birşey olmaz (y)

Bazı videolarda kamera testleri yapıyorlar ve şunun kanısına vardım. Telefona testlere değil kendin bakacaksın. Sony z3 kullanıyorum muazzam bir telefon.
Gerek hızlılığı, gerek kamerası, gerek müzik çalarken ki kalitesi. Telefonu araştırmadan önce neredeyse tüm amiral gemileri araştırdım. Bence akrabanız z3 almalı.

2 telefonda da performans farkını anlayamazsınız. Bu durum da zevk ve renklere bakarak alınabilir. Oyun amaçlı alıcaksanız LG G4 tercih edilebilir.:)

LG G4 yeni ve güzel bir telefon. Yakın bir arkadaşım Z3 aldı. Telefon güzel bir telefon. İki telefondan birisi pişman etmez. LG G4 tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı