LG G4C 'Telefonunuzu Özelleştirin' Sorunu

ACTIVE maTRix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç hafta önce lg g4c sahibi oldum. Fakat bir bela başımda varkı beni resmen deli ediyor.
Telefonumu bir internet bağlantısı (wifi ve mobil veri) olduğunda hemen bir bildirim geliyor. Ve bunu herzaman tekrarlaması çok sinir bozucu bir hale geldi.

Gelen bildirim : Telefonunuzu özelleştirin.
Carrier uygulamaları ve içeriğini indir.

Bildirime dokunup yükle diyorum ve ekrana hiçbir şey gelmiyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var çok sinir bozucu. Lg4c nin bu sıkıntısı nedir anlamadım. Bilen biri varsa yardımı çok makbule geçer.

Arkadaslar wifiye baglandim yukle dedim ana ekrandan ayrilmayin biraz bekledikten sonra 1/13 diye bisey geliyo ve yukluyo degisen bisey olmadi ve bidaha bildirim gelmiyor

Arkadaslar wifiye baglandim yukle dedim ana ekrandan ayrilmayin biraz bekledikten sonra 1/13 diye bisey geliyo ve yukluyo degisen bisey olmadi ve bidaha bildirim gelmiyor
birçok kişinin bundan muzdarip olması ilginç ayrıca ben yükle deyince hiçbir şey olmuyor bu n asıl bir şey ?

Sorunu Çözdüm Beyler Ayarlar>Uygulamalar>Hepsi>Uygulama Güncellemesi > 'Bildirimleri Göster' Tikini Kaldırın , Kolay Gelsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı