LG G5 Youtube'da göründü

Reklama buradan ulaşabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Son düzenleyen: Moderatör:
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ Konunun son birkaç sayfasını incelemenizi öneririm, Ghost screen,bootloop, ghost touch gibi sorunlarla karşı karşıya kullanıcılar. S7 ile alakalı görüşünüze katılıyorum pek bir değişiklik yok gibi almaya değecek bir durum da teşkil etmiyor S6 veya türevlerinden geçecekler için. Şuan tek merak ettiğim cihaz HTC M10, yalnız onun tasarımı kesinleşmedi.
Bu sorunlar her cihazda olacak diye bir kaide yok. Benim arkadaşım G4 kullanıyor. Bu sorunları hiçbiri yok. Her firmada bunlar olabiliyor. Apple da dahil olmak üzere. Ayrıca LG servis konusunda çok iyi. Arkadaşımın telefonu Marsmallow sorunu yüzünden sıfırıyla değiştirdiler. Benim için bu da önemli bir şey. Samsung sattığı cihazların ne olacağını düşünmezken LG gayet iyi bu konuda.

Son düzenleme:
Bu sorunlar her cihazda olacak diye bir kaide yok. Benim arkadaşım G4 kullanıyor. Bu sorunları hiçbiri yok. Her firmada bunlar olabiliyor. Apple da dahil olmak üzere. Ayrıca LG servis konusunda çok iyi. Arkadaşımın telefonu Marsmallow sorunu yüzünden sıfırıyla değiştirdiler. Benim için bu da önemli bir şey. Samsung sattığı cihazların ne olacağını düşünmezken LG gayet iyi bu konuda

Evet, LG servisleri iyi iş yapıyor açıkçası. Samsung'a verdiğiniz zaman adamlar daha ne sorun olduğunu tespit edemiyorlar. Ancak dediğim gibi bu tasarımla LG'nin işi zor. Tasarım bence donanımdan da önce gelen bir kriter.

@Ferreci Tasarım donanımdan daha önce gelen bir kriter demek saçmalıktan ibaret. Görüşünüze saygı duyuyorum ama telefonu telefon yapan tasarımdan önce donanımı ve yazılımıdır. Telefon isterse en güzel tasarıma sahip olsun, donanım ve yazılım kötü olduktan sonra telefon altın kaplama olsa ne olur olmasa ne olur.

Çift kamera dışında fark yok sanırım. Benzer durum s7 içinde geçerli herhalde. Amiral gemisi telefonlar sınıra yaklaşıyor, yeni diye çıkarılan modele bakıyorsun bir öncekinin makyajlı versiyonu.
Yeni çıkarılabilir batarya, çift kamera, yekpare metal kasa, Usb Type 3.1 ve yeni gelen Always-On özelliği. Azımsanmamalı diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı