LG G6 telefon açılmıyor

mustafa31232

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar, yaklaşık 1 yıl önce ekranı kırılmıştı telefonumun. Bir sorunu yoktu, gayet çalışıyordu. Ama sonrasında bir anda ekran gitti ve telefon hiç çalışmamaya başladı (Ekran değil direkt telefon açılmıyor. USB ile bilgisayarda gözükmüyor). Telefon açılır diye şarja takmıştım ve telefonumun hiçbir tepki göstermeyip sadece ısındığını fark ettim. Ben eski telefonumun ekranını yaptırmayı düşünüyorum ama bu açılmama ve ısınma sorunu hakkında hiçbir fikrim yok. Bunun sebebi bataryadır diye düşünüyorum. Sizce bunun sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, eğer ısınıyorsa ya şarj aleti ya şarj girişi yada anakartta bi sıkıntı olmuştur. Ama ekrar gelmeme sıkıntısı kırık ekrandan kaynaklanıyo olabilir.

Selam, eğer ısınıyorsa ya şarj aleti ya şarj girişi yada anakartta bi sıkıntı olmuştur. Ama ekrar gelmeme sıkıntısı kırık ekrandan kaynaklanıyo olabilir.
Anladım :( bataryadan oluyordur diye düşünmüştüm hatta içini açıp batarya bağlantısını çıkartıp Type-C bağlantısıyla açmayı deneyecektim. Çünkü bir anda bozuldu :(

LG kronik olması lazım anakart sorunu, bence ondan olabilir.
Umarım anakarttan değildir. Telefonu yaptırmak istiyorum açıkçası :(

Yeni konular

Geri
Yukarı