LG Smart TV İnternet Tarayıcısından Film/Dizi İzlemek

Turannn

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda 3500 civarı bir bütçe ile televizyon almak istiyorum. Aklımda olan televizyon aşağıda. Bu televizyonu zaman zaman internetten film ve dizi izlemek için kullanacağım. Genel olarak internetteki bilgilere göre LG TV'lerde "yetersiz bellek sorunu" ile karşı karşıya kalınıyormuş. Bu ürünü alırsam bu konu hakkında bir sorun yaşar mıyım? Veya sizin önerebileceğiniz bir TV varsa önerileri de değerlendirebilirim. Bu arada internetten almaya sıcak bakmıyorum, önerilerinizi ona göre yaparsanız sevinirim.

LG 49UM7100 49" 123 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam akıllı televizyonların belleği, işlem gücü vs çok düşük oluyor genellikle her televizyonda böyle. Filmi kaçak izleyecekseniz arkada 5000 tane reklam olunca kasım kasım kasılıyor. Onun dışında kendi uygulama mağzasından indirdiğiniz YouTube, Netflix te vs hiçbir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Yorumunuz için teşekkürler. Peki mağazadan alacağımı göz önünde bulundurursak televizyon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknik özellik olarak güzel, marka zaten LG yoruma gerek yok :D , uzun yıllar sizi üzmez bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı