LG TV internet üzerinden film izleme

Keduket

Decipat
Makaleler
1
İnternetten film sitelerine giriyorum fakat hiçbir yerde açılmıyor film. Oysa ki telefon veya bilgisayardan aynı sitede açılıyor. Çözümü var mıdır? Yoksa telefon falan mı yansıtmak gerek izlemek için. Eskiden sıkıntı yoktu, rahatça izlerdik. 1 yıl boyunca internetimiz yoktu şimdi başladı bu sorun. İyi günler.

İnternetten film sitelerine giriyorum fakat hiçbir yerde açılmıyor film. Oysa ki telefon veya bilgisayardan aynı sitede açılıyor. Çözümü var mıdır? Yoksa telefon falan mı yansıtmak gerek izlemek için. Eskiden sıkıntı yoktu, rahatça izlerdik. 1 yıl boyunca internetimiz yoktu şimdi başladı bu sorun. İyi günler.
Muhtemelen flash player desteklemediği için bu sorunla karşı karşıyasın. Youtube'da sorun olmuyor değil mi?

Muhtemelen flash player desteklemediği için bu sorunla karşı karşıyasın. Youtube'da sorun olmuyor değil mi?
Hayır YT''de sıkıntı yok. Güncelleme şansım var mı? Şuan televizyon yazılımı tamamen güncel ama hala böyle. Netten bir şey indirlemiyor zaten televizyona. Araştırayım.
Webos sürümü nedir? Ya da modeli.
Televizyon modeli: 49UB830V-ZG
Televizyon tarayıcısından film izlemek tam bir işkence. Tavsiyem bir usb belleğe filmi atmanız. Ya da Google Play Filmler üzerinden izleyin. #AmanKorsanKiminUmrunda
Filmi flash a atmak çok zahmetli oluyor. Galiba güncelleme yapmam gerek.
Televizyon tarayıcısından film izlemek tam bir işkence. Tavsiyem bir usb belleğe filmi atmanız. Ya da Google Play Filmler üzerinden izleyin. #AmanKorsanKiminUmrunda

Filmi belleğe atmak çok zahmetli oluyor. Galiba güncelleme yapmam gerek.

#AmanKorsanKiminUmrunda yazısını görünce aklım çıktı bunu ben mi yazdım diye.Google Play Filmler üzerinde varsa oradan izlemenizi tavsiye ediyorum gerçekten baya uygun fiyatlılar. @abigailcat5 kullanıcısının dediği gibi flash player desteklemediği için oluyor güncelleme de yapamazsınız zaten.

Ya muhtemelen şu lanet reklamlarla ilgili bir durum var, örneğin reklamı geçene kadar video kaynağını değiştiremiyoruz, televizyonlarda da reklam göremediğimiz ve dolayısıyla geçemediğimiz için kaynak bile değişemiyoruz.

Ya muhtemelen şu lanet reklamlarla ilgili bir durum var, örneğin reklamı geçene kadar video kaynağını değiştiremiyoruz, televizyonlarda da reklam göremediğimiz ve dolayısıyla geçemediğimiz için kaynak bile değişemiyoruz.
Hocam ben reklam görüyorum ama bazen play butonu çıkmıyor galiba dediğiniz gibi reklamı görmüyor.

Hayır yt"de sıkıntı yok. Güncelleme şansım var mı? Şu an televizyon yazılımı tamamen güncel ama hala böyle .NET'ten bir şey indirlemiyor zaten televizyona. Araştırayım.

Televizyon modeli: 49UB830V-ZG.

Hocam webos sürümü üz an az 4.0 olmalı.
Artık Android box alma zamanınız gelmiş.

Geri
Yukarı