LG UltraGear 24GN65R-B alınır mı?

Bütçe
4000 4800

xanet

Zeptopat
Daha fazla  
LG UltraGear LG24GN65R alan var mı ve memnun mu? Pivot olan modelini alan var mı? Vatan'da 4770 TL ve 1-2 hafta sonra alacağım. Sınav var YKS, zam gelir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
LG UltraGear LG24GN65R alan var mı ve memnun mu? Pivot olan modelini alan var mı? Vatan'da 4770 TL ve 1-2 hafta sonra alacağım. Sınav var YKS, zam gelir mi sizce?
Hocam bende cumartesi günü vatandan aldım pazartesi günü kullanacağım. Laptopta başlamıştım hoş bir görüntüsü var ghosting falan göremedim iyi şuan

Eyvallah yanitin için sağ olasin vatan da aldiktan sonra olu piksel vs test yaptilarmi.
Evet orada yaptılar içinden hdmı kablosu çıkıyor ama monitörde display port girişide var ilk defa monitör aldım asıl sonucu yarın bilgisayarım gelince göreceğim ama dediğim gibi güzel monitör hdr açınca hoş oluyor

Yani monitor işi biraz sakat o yüzden vatandan alacağım seni de gece gece rahatsız ettim ama cevaplarsanız sevinirim.

Evet orada yaptılar içinden HDMI kablosu çıkıyor ama monitörde DisplayPort girişide var ilk defa monitör aldım asıl sonucu yarın bilgisayarım gelince göreceğim ama dediğim gibi güzel monitör HDR açınca hoş oluyor

Sağ ol benim ekran kartları DP calismiyor zaten problem yok o yüzden iyi günlerde kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı