LGS deneme sonucunu yorumlar mısınız?

lozanwalsh

Centipat
Screenshot_20220319-091736_Drive.jpg

İngilizce, din ve inkılap tarihine çok takılmayın. Genel olarak feni nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka lgs kadar gereksiz bir sınav görmedim benim sonuçlarım berbattı sayısalı yapmadım bile 230 puan aldım 400 alan adamla aynı okula gidiyorum ortaokul notum sayesinde ama senin netlerin baya iyi bir tek ingilizceni ve feni düzeltmen gerek onlarda zaten zamanla oturur fen için biraz daha soru çöz ingilizce için de tekrar yap sürekli zaten ezber ders

Kanka LGS kadar gereksiz bir sınav görmedim benim sonuçlarım berbattı sayısalı yapmadım bile 230 puan aldım 400 alan adamla aynı okula gidiyorum ortaokul notum sayesinde ama senin netlerin bayağı iyi bir tek ingilizceni ve feni düzeltmen gerek onlarda zaten zamanla oturur fen için biraz daha soru çöz İngilizce için de tekrar yap sürekli zaten ezber ders.

Lisenin bir artısı kalmadı hatta kötü bir liseye gitmek daha iyi rahatça OBP yükseltebiliyorsun üniversite sınavına da bireysel çalışılabilir.

Eki Görüntüle 1336217

İngilizce, din ve inkılap tarihine çok takılmayın. Genel olarak feni nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Sözelde Türkçe dışında bu netler pek iyi değil. Sosyal, din, İngilizce'yi fullemelisin. Fende de 18 net civarı yaparsanız tamamdır. Matematik ve Türkçe netin de oldukça güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani sınavın zorluk derecesini bilmediğimiz için yapılan yorumların pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Sınav çok basittir herkes böyle yapar, belki de sınav çok zordur bir sen böyle yapmışsındır.

Lisenin bir artısı kalmadı hatta kötü bir liseye gitmek daha iyi rahatça OBP yükseltebiliyorsun üniversite sınavına da bireysel çalışılabilir.
Benim üniversite okumaya niyetim yok zaten anadolu lisesine gidiyorum lise diplomamı alıp çekilicem ama bu gidişle onu da yapamıcam gibi şu 9. sınıfı atlatayım mesleğe gitmeyi düşünüyorum

Benim üniversite okumaya niyetim yok zaten Anadolu lisesine gidiyorum lise diplomamı alıp çekilicem ama bu gidişle onu da yapamayacağım gibi şu 9. sınıfı atlatayım mesleğe gitmeyi düşünüyorum.

Bende 9. sınıfı Anadolu'da okudum sonra mesleğe geçtim. Üniversiteyi düşünmüyorsan ilgilendiğin bir bölüme geç en azından iş biliyor olacaksın az çok ve işletme açma belgen olacak.

Bende 9. sınıfı Anadolu'da okudum sonra mesleğe geçtim. Üniversiteyi düşünmüyorsan ilgilendiğin bir bölüme geç en azından iş biliyor olacaksın az çok ve işletme açma belgen olacak.
Benim dayım işkur da yüksek bir mertebe de bana dediği şey lise diploman olsun ki seni bir işe sokabileyim o yüzden şuan sadece onun için çabalıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı