LGS için Doping Hafıza alınır mı?

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀
Alınmaz.YouTube kanalları ve EBA'dan çalışsan daha iyi olur.

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀
Ben geçen yıl kullanmıştım. Youtube videosu izle test çöz yeter. Hiçbir işe yaramıyor. Saçma sapan bir uygulama. Onu aldıkları halde youtube'tan video izleyerek çalıştım.

Bu yıl lgsye girdim ve Vitamin Lgs almayı planlıyordum sonradan fark ettim ki aslında çok yetersiz kalacak bir paket olacaktı. Onun yerine bissürü kitap alın, gerçekten hiç gerek yok. Sadece paranıza yazık edeceksiniz. Dershane konusunda, ders çalışma isteğini ilk aylardan sonra hissedemiyorsanız gidebilirsiniz. Ben her zaman çalışmak istiyordum, arkadaşlarım da benim gibiydi fakat onlar dershaneye giderek zaman öldürdüler. Lgs yılınızda iyi çalışmalar dilerim, 7. Sınıfta sadece paragraf ve kitap okusanız bile Lgs'de çk iyi bir sonuç yapabilirsiniz. Hedef tam puan değilse kafanıza takmanıza gerek yok.

Fakat onlar dershaneye giderek zaman öldürdüler.

İyi bir dershane insanı at gibi koşturur kimi zaman üzer kimi zaman insanı mutlu eder. Yaptıkları denemelerle insanı sınav psikolojisine alıştırır sınav anında ne yapman gerekeceğini öğretir. Asıl dershanelere gitmeyenler zamanlarını öldürüyor.

İyi bir dershane insanı at gibi koşturur kimi zaman üzer kimi zaman insanı mutlu eder. Yaptıkları denemelerle insanı sınav psikolojisine alıştırır sınav anında ne yapman gerekeceğini öğretir. Asıl dershanelere gitmeyenler zamanlarını öldürüyor.
Bakın eğer Yks için diyorsanız o konuda çok bir bilgim yok fakat lgs konusunda dediğim gibi kendin koşmasını bilirsen seni hiçbir şey tutamaz, eğer koşamıyorsan dershaneye git. Deneme konusunda ben bir devlet okulundan sınava girdim ve son zamanlarda hemen hemen her gün deneme oluyorduk zaten, deneme konusunda gereksiz arguman sunmuşsunuz sanki. Kendin planını yapabilirsen dershane çalışma ortamını sağlıyor sadece. Evde çalışamıyorum diye bir problemin varsa gidebilirsin fakat evde her şey yerli yerinde, kendini yönetebilip denemelere girebiliyorsan bu iş bitmiştir. Bunlar benim deneyimim, tabii ki hunun hem maddi hem de yorgunluk boyutu var. Bunları işin içine bile katmıyorum.

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. Sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀

Hocam almayın aldırmayın reklamlarda ki çoğu çocuklar zaten hasta çocuklara benziyor aynısı YouTube üzerinde beleşe var oradan izleyebilirsiniz istersen bir de premium alın mis gibi reklamsız.

Yeni konular

Geri
Yukarı