LGS için Doping Hafıza alınır mı?

@Uras_Koç yapacak bir şey yok. Aslında para yatırmadan YouTube'dan bir şeyler öğrenilebilir de sadece izlemek yetmiyor. O izlediğiniz konuyu pekiştirmek adına test kitabı da almak gerekiyor ve test kitapları pahalı. Aslında eğitimin geleceğe yatırım olduğunu söyleyebiliriz.

Ben çok çalışırım dopinge çok önem veririm diyorsan al. Ama benim önerim youtubedan ders videolarını izlemen dopinge gitmeyen para ile de kitap alman.

Önerdiğiniz bir kanal var mı?
KR akademi olur, Benim Hocam olur. Bir sürü kanal mevcut. Birkaç kanal dene ve konu anlatımı hangisinin uygunsa ondan çalış. Burası kişiden kişiye değişiyor.
Videoların eski olmasına çok takılma çünkü müfredat çok değişmiyor son senelerde. Konular aynı konular. Ama yine de MEB LGS konuları yazıp oradan çıkacak konuları ve kazanımları kontrol et. Hiçbir konu eksiğin olmadan sınava gir.

Bunlarla uğraşamam diyorsan al Doping.
Ama şunu unutma önemli olan konu anlatım videolarının kalitesi değil, senin sonradan yapacağın hızlı tekrarlar ve soru çözmelerindir. Çünkü 1 kere video izlemekle hiçbir şey kafana kazınmaz. Her şey sende bitiyor. Başarılar...

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀
Kullandım kendisini gayet güzel konu anlatımımları ve soruları var. Bilgisayar üzerinden çalışabileceksiniz kesinlikle öneririm.

@Uras_Koç bir şeyin aşırı derecede reklamı yapılıyorsa o üründen zaten hayır gelmez.
@587511 EBA da kullanabilirsin demek, EBA'dan da faydalanabilirsin demek. Sadece EBA ile yetinin tarzında bir şey görmedim.
Kendim kullandım güzel olduğunu düşünüyorum sayısal dersleri özellikle.

Merhaba 7. sınıfa geçtim bu yaz. sizce Doping Hafıza (LGS için) 7+8. sınıf olacak şekilde alınır mı? Yani LGS'ye çalışmak için Doping Hafıza alınır mı? Kullananlar varsa önerebilir mi?😀
YouTube kullan. Doping Hafıza’ya vereceğin paraya yazık. YouTube Premium alırsın onun yerine dikkatin dağılmaz.

Geri
Yukarı