LGS kitap tavsiyeleri

umut. kaan

Decapat
Daha fazla  
7.sınıf öğrencisiyim LGS için paragraf kitabı ve yaz için tekrar kitabı önerir misiniz Tonguç'un 7'den 8E kitabına bakmıştım başka kitap önerir misiniz ya da Tonguç iyi midir?

7.sınıf öğrencisiyim LGS için paragraf kitabı ve yaz için tekrar kitabı önerir misiniz tonguç'un 7'den 8E kitabına bakmıştım başka kitap önerir misiniz ya da tonguç iyi midir?

Fenomen paragraf 8.sınıf ben bundan alacağım tonguç çok iyi değil matematik için paraf ve yanıt güzeldir.

Paragraf olarak çok iyi bilmiyorum, fakat Okyanus Master'ın kitapları zorlayıcı oluyor. Bu sene LGS'ye girdim, Okyanus Master sorularını çözebiliyorsan LGS'yi de çok rahat çözersin. Hatta ben Okyanus Master fende 12-8 yapmıştım bir ay önce, son ay sadece deneme çözdüm ve biraz konu anlatımı ile fende 17-3 yaptım. Gerçekten zorlayıcı soruları var, LGS'nin diğer senelerinle falan karşılaştırdığımda genel olarak LGS'den zor soruları var.

Bu arada paragraf olarak tonguçun ParagrafON kitabını çok beğenmiştim istiyorsan bakabilirsin, ama daha iyisi illaki vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı