LGS netleri nasıl?

Unknowise

Picopat
Daha fazla  
En son ki denemede:
Türkçe 18 D 2Y
İnkılap 6D 4Y
Din 9 D 1 Y
İngilizce 10 D
Matematik 15 D 1 Y
Fen 19 D 1 Y
En iyi sonucum bu oldu bu sene. Matematiğim sene başinda 10 neti görmüyordu şimdi bayağı bir arttırdım ara derslerdede inkılapta çok yanlışım geliyor hep ezber mi yapmam lazım yoksa paragraf mı çözmeliyim?
Hedefim 7.6 yüzdelik dilim. Bu denemede 448 gibi bir puan oluyor. Fen de son konuda eksiğim var bu denemede o konudan çıkmadığı için iyi yaptım onu tanamlarım, Türkçem de iyi matematiğe ne kadar yoğunlaşıyım 1 net bile artsa çok iyi önceki denemede de 16 Doğru 0 yanlış yaptım matematikte. Önerileriniz neler? İyi Sosyaller.

En son ki denemede:
Türkçe 18 D 2Y
İnkılap 6D 4Y
Din 9 D 1 Y
İngilizce 10 D
Matematik 15 D 1 Y
Fen 19 D 1 Y
En iyi sonucum bu oldu bu sene. Matematiğim sene başinda 10 neti görmüyordu şimdi bayağı bir arttırdım ara derslerdede inkılapta çok yanlışım geliyor hep ezber mi yapmam lazım yoksa paragraf mı çözmeliyim?
Hedefim 7.6 yüzdelik dilim. Bu denemede 448 gibi bir puan oluyor. Fen de son konuda eksiğim var bu denemede o konudan çıkmadığı için iyi yaptım onu tanamlarım, Türkçem de iyi matematiğe ne kadar yoğunlaşıyım 1 net bile artsa çok iyi önceki denemede de 16 Doğru 0 yanlış yaptım matematikte. Önerileriniz neler? İyi Sosyaller.
Bence iyi inkılabı düzeltirsen iyi olur, ben tarihçi olarak neredeyse hep full çekiyordum inkılaptan ezberimde olduğu için ancak senin için farklı olabilir.

Son düzenleme:
En son ki denemede:
Türkçe 18 D 2Y
İnkılap 6D 4Y
Din 9 D 1 Y
İngilizce 10 D
Matematik 15 D 1 Y
Fen 19 D 1 Y

Ezber değil paragraf çözmelisin tam isabet olması açısından iyi olan derslerindende 2024 LGS örnek soruları ve MEB nasıl soru sormuş açısından 2018 LGS'den çözmeye başla, biliyorsun 2020 ve 2023 yıllarında tüm yılın konularını kapsamadı fakat belki de o tip soru gelecek,bilemeyiz. Matematikte temelin varsa rahatlıkla 15'leri görürsün. İlk dönemlerde kitap bile açmıyordum ve 457 almıştım son 3 ayda aklım yerime geldi ve çalışmaya başladım bütün dönemlerdeki LGS'leri çözdüm ve dün okulda olan denemenin sonucu 482.Başarılar diliyorum, hepimizin başarması dileğiyle.

Geri
Yukarı