LGS Özdebir 5 Sonucuna Göre LGS Nasıl Gelir?

Doğrudur, özdebir gerçekten zor sınav yapıyordu. Size en büyük tavsiyem okumanızı geliştirin. Çok uzun sorular var ve zaman yetmiyordu. Sınav süresine değişiklik olduysa bilemem.

Hocam benim gitmek istediğim okul 451 puan 1 yüzdelik dilim ile alıyor sizce gidebilir miyim? Ve okulların yüzdelik dilimleri ne kadar değişir sizce?

Hocam benim gitmek istediğim okul 451 puan 1 yüzdelik dilim ile alıyor sizce gidebilir miyim? Ve okulların yüzdelik dilimleri ne kadar değişir sizce?
Çok değişebilir. Benim girdiğim dönem örnek olarak Dede Korkut Anadolu Lisesi'ne 440 ile giriliyordu. Bu sene 390 ile giriyorlarmış. Önümüzde ki sınav ne olur bilemeyiz.

Arkadaşa şu garanti falan demeyin. Gerçekten yanlış yönlendiriyorsunuz. Hiçbir zaman sınava girilmeden önce yorum yapılmaz özdebir sınava göre kolay da olabilir zor da. Sınavı, sınava girenler belirler. Bir bakmışsın netlerin süper puanın istediğin gibi ama sıralaman berbat denemeleri LGS sonucundan ziyade eksiklerini görmek için kullan.

Matematiğiniz biraz kötü TÖDER 3'e girdiniz mi?

Girdim hocam şimdi çok kolaydı matematik 1B var büyük ihtimal 19D olacak
Özdebiri LGS için kesinlikle esas almayın. Düşük alsanız bile üzülmeyin. Özdebirde bazı sorular kazanım dışı oluyor.

Yani töderi mi esas almalıyım
Girdim hocam şimdi çok kolaydı matematik 1B var büyük ihtimal 19D olacak

Yani töderi mi esas almalıyım
@Violet S

Son düzenleme:

Geri
Yukarı