LGS son 1 ay kala deneme notları nasıl?

XBaroas

Decapat
Daha fazla  
Türkçe: 17D 3y. (bazen 18-19-20 oluyor en düşük 17 doğru.)
İnkılap: 9D 1y. (bazen Full bazen 9D bazense 8D çıkıyor.)
Din: 8D 1y. (çok bir şey anlamıyorum paragraf sorularıyla götürüyoruz işi :D)
İngilizce: 10D 0y. (İngilizcem iyidir 15 deneme olsa 14'ünü fullerim.)
Matematik: 14D 3y. (en fazla 16D'ya çıkar.)
Fen: 18D 2y. (bir ara fullüyordum 19D-20D yapıyorum.)

Hedefim %1.5'a girmek.

Denemelerim şu sıralar 440-425 arası geliyor.

Son düzenleme:
Bende 8. sınıfım bu sene büyük ihtimalle sözel yani Türkçe zor olacak. Matematiğin iyi. Fenin de iyi. Ara dersler güzel, benim tavsiyem paragraf veya Türkçe çöz.

Ben geçen sene girdim LGS'ye denemelerimle yanı aldım. Denemelerim 320 ben 319 aldım. OBP ile yerleştim 67 puanlık okula (OBP 89) okulun seviyesi yerlerde çarpma bilmeyen var bana öğret diyor falan ama sınıfta özel eğitim almış oluyorsun tüm hocalar sana yakın davranıyor.(okul 3.süyüm)ve ayrıca hiçbir hoca bunu söylemez. Okulun seviyesi düşük olduğu için hocalar yaptıkları yazılıyı çok düşük seviyede yapıyor sende yüksek not alıp rahat oluyorsun. Ancak yüksek okuldaa seni zorlamaya yönelik sınav yapıyorlar bizde ise geçirmeye yönelik.

Türkçe: 17D 3y. (bazen 18-19-20 oluyor en düşük 17 doğru.)
İnkılap: 9D 1y. (bazen Full bazen 9D bazense 8D çıkıyor.)
Din: 8D 1y. (çok bir şey anlamıyorum paragraf sorularıyla götürüyoruz işi :D)
İngilizce: 10D 0y. (İngilizcem iyidir 15 deneme olsa 14'ünü fullerim.)
Matematik: 14D 3y. (en fazla 16D'ya çıkar.)
Fen: 18D 2y. (bir ara fullüyordum 19D-20D yapıyorum.)

Hedefim %1.5'a girmek.

Denemelerim şu sıralar 440-425 arası geliyor.

Kanka yardımın lazım ben Türkçe çözüyorum paragraf onu hallediyorum işte en az 15 falan yaparım. İnkılap biraz zorluyor arkadaşlarım yüzünden derside çok anlamıyorum o yüzden bazen 6 doğru falan oluyor. Din ve İngilizce zaten basit onları geçiyorum. Fende hız yayınlarından test aldım fenim gayet güzel olmasına rağmen yeni nesilde biraz batırıyorum gibi teste geldiğimde ise fendeki asit ve bazdaki konular gayet iyi özellikle hayvanlı soruları çok kolay yapıyorum ama deneme olunca emin olmama rağmen sıkıntı oluyor onu hallederim muhtemelen. En önemlisi matematik işte onda asıl yardım lazım çünkü netlerim yerlerde biraz o yüzden en az 8 net falan yapmam lazım MEB'teki örnek sorular ile konu anlatımı falan yeter mi çünkü MEB LGS tarzı sorular verdiği için öyle düşünüyorum.

yani kısacası

türkçede biraz yardım
inkılapta biraz yardım
fende biraz yardım
matematikte çok yardımın lazım

En son Özdebir'den 494 aldım 1 fen yanlışıyla. Sınav aslında çok kolaydı fakat fende bir soru birçok kişiyi yanlışa götürdü. Her gün deneme çözüyorum şu an, bugünden itibaren 2'ye çıkaracağım.

Geri
Yukarı