LGS'de 400 puan alınır mı?

teşekkür ederim :)
Hocam geçen seneki lgs ye baktım Sözel aşırı kolay ama sayısal hem zor hem zaman yetmeme hibi bir durum var çalışma önemine gelirsek Matematik>Fen>Türkçe>Diğer dersler.
İmkansız bu sonuçlarla. Çok çalışmanız gerekli.
Niye imkansız olsun insan kafata koyduğu her şeyi başarabilir günde 250 soru çözüp konu tekrarları yaparasa niye alamasın.

Hocam geçen seneki lgs ye baktım Sözel aşırı kolay ama sayısal hem zor hem zaman yetmeme hibi bir durum var çalışma önemine gelirsek Matematik>Fen>Türkçe>Diğer dersler.

Niye imkansız olsun insan kafata koyduğu her şeyi başarabilir günde 250 soru çözüp konu tekrarları yaparasa niye alamasın.
teşekkür ederim öneri için

teşekkür ederim :)

O netlerle lise bile kazanamazsın dostum. Açık söyleyeyim.
Çalışırsan belki 350 üstü alırsın bir ihtimal. Çünkü hesaplama sitesinden bakıyorum 307 alıyorsun. O matematik ile zor. Ama her şeyin temeli istemekle oluyor.

Ben Türkçe 17 doğru 3 yanlış
İnk 9 1
Din 9 1
İng 9 1

Fen 15doğru 2 boş 3 yanlış
Mat 11 doğru 2 yanlış

fen 19d, mat 8d, tr 15d, ink. sosyal full, ing 9d. zamanında 400 küsür yaptım bu civarlarda yaparsan alırsın böyle yapmakta zor değil pek, sadece çalış dostum Hiç bir şey için geç değil bunu unutma asla :).

Bu sonuçlar ile olmaz demek istedim. Eğer çalışırsa tabii ki olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı