LGS'de düşük puan

Rowns

Decapat
Daha fazla  
LGS'den 362 aldım ama kimse beğenmedi ve hakarete uğradım. Bulunduğum ilde anca meslek lisesi alıyor o puana OBP istemiyor ailem. Sizce meslek lisesi ne gidersem ileride işe yarar mı?

LGS'den iyi alsanız ne olacak kötü alsanız ne olacak? Bütün liseler aynı kaliteye yaklaştı zaten. YKS önemli olan. LGS yapılmamalı bile bence. Herkes yakınındaki liseye gitmeli. Siz meslek lisesine gittiniz diyelim. İyi çalışırsanız hukuk, tıp dahi kazanırsınız. Lise önemli değil.

LGS'den 362 aldım ama kimse beğenmedi ve hakarete uğradım. Bulunduğum ilde anca meslek lisesi alıyor o puana OBP istemiyor ailem. Sizce meslek lisesi ne gidersem ileride işe yarar mı?
Meslek lisesine gitmen ilerde işe yarar tabii ki liseyi bitirdiğinde elinde bir meslek olacak. Bilişim, muhasebe gibi bölümler var puanın yetiyorsa tavsiye ederim.

LGS'den iyi alsanız ne olacak kötü alsanız ne olacak? Bütün liseler aynı kaliteye yaklaştı zaten. YKS önemli olan. LGS yapılmamalı bile bence. Herkes yakınındaki liseye gitmeli. Siz meslek lisesine gittiniz diyelim. İyi çalışırsanız hukuk, tıp dahi kazanırsınız. Lise önemli değil.
maalesef öngörülen YKS 2024'ten sonra yurt dışındaki sisteme benzer lise notları da başarıya dahil edilecek maalesef LGS vb. sınavların önemi artacak.

Saolsunlar benim de ailem çok destek olmuştu :) takma kafanı bunları hakaret etmek nedir ya.

Bu konuya 2 sene sonra denk geldim, şu an neredesiniz ne okuyorsunuz sorun olmazsa sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı