Likitsiz puf kullanmak zarar verir mi?

Peki pamuğun ne durumda olduğu nasıl anlaşılır?
Açıp bakabilirsiniz. Açıkçası kullandığınız ürünün markasını, modelini belirtmediğiniz için tek diyebileceğimiz bu.

Hayatım da hiç tütün ürünü kullanmadım sigaradan hiç hoşlanmam ancak bu orjinal purolar pipolar ve bu elektronikler ilgimi çekiyor bakalım ileride bir test ederim belki :D
İlginiz yoksa hiç bulaşmayın, kesinlikle pişmanlık sebebi.

Elektroniğe ilgim yok Purolara var(Türkiye'de zaten Puro yok :D). Biraz daha açar mısınız cümleninizi.
Bu tarz şeylere başlamamak isterdim. Hem elektronik sigara, hem de normal sigara. Demek istediğim bu. Sağlığa zararlı ve spora başladığımda hastahaneden rapor aldım. Üst solunumda sorunum var. Eskiden sigaraya başlamadan önce hiçbir şeyim yoktu ve kan değerlerim de çok iyiydi. Şimdi elektronik sigara sayesinde bayadır içmiyorum ama bunu da bırakacağım. Temiz olmaya çalışıyorum hem alkol hem de sigara bakımından. Weed olarak zaten yok.

Bu tarz şeylere başlamamak isterdim. Hem elektronik sigara, hem de normal sigara. Demek istediğim bu. Sağlığa zararlı ve spora başladığımda hastahaneden rapor aldım. Üst solunumda sorunum var. Eskiden sigaraya başlamadan önce hiçbir şeyim yoktu ve kan değerlerim de çok iyiydi. Şimdi elektronik sigara sayesinde bayadır içmiyorum ama bunu da bırakacağım. Temiz olmaya çalışıyorum hem alkol hem de sigara bakımından. Weed olarak zaten yok.
Ben alkolü zararlı görmüyorum ama tabi tüketmemek isteyeni de anlarım. Anladım demek istediğinizi.

Salt likitlerle kullanılan e-sigara cihazı türü, kartuşun haznesine kullandıkça likit ekleyip uzun vadeli ve çok güzel bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Hem tat, hem koku hem de buhar anlamında, sadece coil yandığında yedeklerinden değiştirip kullanmanız gerekiyor ki ben aşırı fazla ve abanarak kullanmama rağmen 3-4 ayda yaktım.

Çok eskiden ben de içerdim ama sonradan bıraktım ve ağzıma bile değdirmedim. Harman da olsam içmem yani. Ya marka sigara alırım ya da Pod Mod kullanırım.
Elektronik sigara ile arasındaki fark nedir? Pod nereden alabilirim?

Elektronik sigara ile arasındaki fark nedir? Pod nereden alabilirim?
Klasik elektronik sigaraya göre Pod Mod cihazları daha uygun olur. Genelde bu işte bağımlı olmayanlar için giriş seviyesi denebilir. Hem cihazlar daha küçük, hem de daha kibar tasarıma sahiptir.

1707629929242.png

Mesela bu cihazlar Pod olarak geçmektedir. Bence gayet performanslı ve taşınabilir oluyorlar.

1707629972187.png

Kit dediğimiz asıl elektronik sigara modeli de budur lakin ben hiç sevmiyorum. Taşınabilirlik konusunda sınıfta kalıyor bence.

Geri
Yukarı