Limit türev ve integral için kitap önerisi

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Merhabalar, ben 12.sınıf öğrencisiyim. Okulda şu anda trigonometri işliyoruz ve yakında limite geçeceğiz. Bu tatilde önceden konuları tamamlamak için bu üç konuya başlamak istiyorum. Normal matematikten orijinal, bilgi sarmal ve acil kaynaklarını kullanıyorum. Limit, türev ve integral için hangi kitapları tavsiye edersiniz?

Çap'ın fasikülleri mükemmel oluyor ki onlar olmadan sınavda çözemezdim LTİ'yi. Kesinlikle başlangıç için tavsiyem Çap'tır.

@Enes3078, Çap'ın soruları genellikle kolay oluyor. Çaptan sonra da Apotemi çözmeni öneririm. Evet, soruları kasıntı zor olabiliyor ama zor soruları yapanın kolay soruları rahatlıkla yapabileceğini düşünüyorum.

@Enes3078, Çap'ın soruları genellikle kolay oluyor. Çaptan sonra da Apotemi çözmeni öneririm. Evet, soruları kasıntı zor olabiliyor ama zor soruları yapanın kolay soruları rahatlıkla yapabileceğini düşünüyorum.
Sanmıyorum Çap'ın sorularının kolay olduğunu hocam. Kolay-orta-zor bütün testler var içinde. Apotemi bence fazla kasıntı illaki Çap dışında alınacaksa Acil de güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı