Linux Mint Cinnamon Steam açılmıyor

Hem uygulama mağazasından, hem kendi sitesinden hem de komutlarla hepsini denedim.

Daha doğrusu: Linux Mint kurdum, Steam yükledim hesabıma girdim ama girdiğimde pencere milisaniye gözüküyor sonra kapanıyor fakat Steam arka planda açık kalıyor.

Terminal üzerinden çalıştırıp çıktısını atar mısın?

Hem uygulama mağazasından, hem kendi sitesinden hem de komutlarla hepsini denedim.

Daha doğrusu: Linux Mint kurdum, Steam yükledim hesabıma girdim ama girdiğimde pencere milisaniye gözüküyor sonra kapanıyor fakat Steam arka planda açık kalıyor.

Bir de çorba etmişsiniz hocam her şeyi. Önce bir silin Steam'i. Ardından Home klasörü içindeki .Steam klasörünü de silin.

Terminal üzerinden çalıştırıp çıktısını atar mısın?

Bir de çorba etmişsiniz hocam her şeyi. Önce bir silin Steam'i. Ardından Home klasörü içindeki. Steam klasörünü de silin.

Sonrasında uygulama mağazasını açıp Steam'i indirin tekrar. İki sürüm olacak biri flatpak diğerinin ismini unuttum. Eğer diğeri olmazsa en son flatpak deneyin.

Öyle yaptım zaten.
.steam klasörünü de sildiniz mi?

Sonrasında uygulama mağazasını açıp Steam'i indirin tekrar. İki sürüm olacak biri flatpak diğerinin ismini unuttum. Eğer diğeri olmazsa en son flatpak deneyin.

Steam klasörünü de sildiniz mi?

Alternatif olarak terminali açıp steam -vgui komutunu girerek Steam'i bir çalıştırın. Yeni arayüz bazen sorun olabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı