Linux Mint kurduktan sonra siyah ekran hatası

thetis07

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma diske Linux Mint kurdum ardından siyah ekran geldi bu ekranda ilk başta kapalı siyah oluyor sonrasında açık siyaha dönüyor bunu nasıl düzeltebiliriz?

Bir video, resim paylaşma şansın var mı dostum? Ancak bende benzer bir sorun yaşamıştım. İSO'yu neye göre kurduğunu, hangi yazdırma uygulamasını kurduğunu yazabilirsen yardımcı olmaya çalışabilirim.

Bir video, resim paylaşma şansın var mı dostum? Ancak bende benzer bir sorun yaşamıştım. ISO'yu neye göre kurduğunu, hangi yazdırma uygulamasını kurduğunu yazabilirse.

Bir video, resim paylaşma şansın var mı dostum? Ancak bende benzer bir sorun yaşamıştım. ISO'yu neye göre kurduğunu, hangi yazdırma uygulamasını kurduğunu yazabilirsen yardımcı olmaya çalışabilirim.

ISO'yu Windows 10'dayken etcher ile kurdum.

Linux kurulumunda 2 seçenek oluyordu hatırladığım kadarıyla, ikisinden biri tutabilir. Ama video ya da fotoğraf göndermeniz, ekrana bir error kodu geliyorsa yazmanız daha yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada dediğim gibi böyle oluyor.

Linux kurulumunda 2 seçenek oluyordu hatırladığım kadarıyla, ikisinden biri tutabilir. Ama video ya da fotoğraf göndermeniz, ekrana bir error kodu geliyorsa yazmanız daha yardımcı olur.

Ayrıca iki seçeneğide denedim ikisi de olmadı.

Sorunu çözdüm sorun benim ISO'yu GPT olarak yazdırmammış yani benim sistemim MBR ve GPT olarak yazdırdığım için açılmıyormuş BIOS'tan UEFI Support'u açtım ve GPT'ye geçip sorunu çözdüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı