Lise 3 için sayısal seçtim

BayramogluE

Hectopat
Yer
9FG84PFR+M2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar lise 3'e geçeceğim ve okula çok az kaldığını hatırladım. Ve göğsümde bir boşluk bir stres hissettim bir de sayısal seçtim. Sayısal seçtiğim içinde bir ekstra stresli oldum. Yani matematiğim iyi ama içim rahat etmiyor şu an. Çok zor olacak gibi hissediyorum. Televizyonda okul eşyaları gördükçe delireceğim be. Çoz zor olur mu?

Geleceğini şekillendir sonra bol bol vaktiniz olur hocam emek en yüce değerdir çalışmadan ekmek cikmaz.

Ben vallahi 9'dan 10'a geçtim 9. sınıfın ikinci dönemi bende hiç yok. 1. dönemde eh işte, sınava çalışırken öğrendiğim kadarı var. Ne yapacağım bilmiyorum. Kime sorsam aynı sorundan muzdarip ama yine de endişeliyim.

10 sınıf sayısal ders notların eğer 70 üzeri ise çok rahat uzaktan eğitim ile 11.sınıf kalmadan atlatırsın.fakat notları 50 falansa hiç sayısalı seçme.
Kısacası zor. Hele 11.sınıf müfredetı çok yoğun.

Ben vallahi 9'dan 10'a geçtim 9. sınıfın ikinci dönemi bende hiç yok. 1. dönemde eh işte, sınava çalışırken öğrendiğim kadarı var. Ne yapacağım bilmiyorum. Kime sorsam aynı sorundan muzdarip ama yine de endişeliyim.
Bende işte o yüzden 10.sınıf bildiğin sıfır bilgi

10 sınıf sayısal ders notların eğer 70 üzeri ise çok rahat uzaktan eğitim ile 11.sınıf kalmadan atlatırsın.fakat notları 50 falansa hiç sayısalı seçme.
Kısacası zor. Hele 11.sınıf müfredetı çok yoğun.
Dediğim gibi matwmatiğim 85 90 fizik ve kimya da 75 80 civarlarında umarım başarırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı