Lise kayıt sırasında eksik OBP puanı için ne yapılabilir?

😅😅 Bu problem değil, veririm ne kadarsa ama kime ulaşacağım ve bugün nakillerin onaylanma günüymüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müdürle konuşucan kral kimle konuşabilirsin başka.
müdürün telefonunu bulamıyorum okulun numarası müdürün numarası mıdır ve bugün ararsam bugün girer miyim dün nakil işlemi için başvurdum hala devam ediyor gözüküyor ve babam müdürü tanımıyor sadece öğretmen

Son düzenleme:
müdürün telefonunu bulamıyorum okulun numarası müdürün numarası mıdır ve bugün ararsam bugün girer miyim dün nakil işlemi için başvurdum hala devam ediyor gözüküyor ve babam müdürü tanımıyor sadece öğretmen
Her cuma nakil başvuruları onaylanır ve okulun numarası ya memur numarasıdır ya da müdürün ara müdür çıkmazsa müdürle konuşabilir miyim de yardımcı olurlar.

Her cuma nakil başvuruları onaylanır ve okulun numarası ya memur numarasıdır ya da müdürün ara müdür çıkmazsa müdürle konuşabilir miyim de yardımcı olurlar.
ya ben dün nakil yaptırdım normalde açıklanması gerekiyordu açıklanmadı hala
yarın okula gideceğim torpil için

Nasıl açıklanmadı anlamadım arkadaş daha dün yaptı bugün açıklandı sabah, reddedilmiş olabilir misiniz?
tamam şimdi açıklanmış giremedim sabah kalkınca gidip torpil deneyeceğim

Nasıl açıklanmadı anlamadım arkadaş daha dün yaptı bugün açıklandı sabah, reddedilmiş olabilir misiniz?
peki sence okul numarası yazıyor ya o müdürün telefon numarası mıdır ve torpille girmek falan suç mu

Tamam şimdi açıklanmış giremedim sabah kalkınca gidip torpil deneyeceğim

Peki sence okul numarası yazıyor ya o müdürün telefon numarası mıdır ve torpille girmek falan suç mu?

Hocam arayıp deneyin ne olacak. Torpille girmek suçtur ama kim fark edecek ki, arkadaşlarım falanda torpille giriyor bir şey olduğu yok parasını veriyorsun giriyorsun.

Geri
Yukarı