Lise matematik dersinden özel ders alınmalı mı?

utnyy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
.
Meslek
Öğrenci
Matematik te çok zorlanıyorum. Lise 2 deyim şu an. Bu sene bitti. Bir dahaki sene yani 11. sınıfta matematik için özel hoca tutmayı düşünüyorum. Okulda anlayamıyorum dersi. Hocalar üstünde durmuyor. Anlatıp geçiyor. Özel ders alınca nasıl olmalı? YKS odaklı mi ilerlemeliyim yoksa matematiğe en baştan başlayarak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Matematik te çok zorlanıyorum. Lise 2 deyim şu an. Bu sene bitti. Bir dahaki sene yani 11. sınıfta matematik için özel hoca tutmayı düşünüyorum. Okulda anlayamıyorum dersi. Hocalar üstünde durmuyor. Anlatıp geçiyor. Özel ders alınca nasıl olmalı? YKS odaklı mi ilerlemeliyim yoksa matematiğe en baştan başlayarak mı?

Eğer hocan kötüyse gerekli diyebilirim en zorladığım konulardandı 11 matematik bir de temelin o kadar iyi değilse ve matematik anlamakta zorlanıyorsan ama eğer halledebilirim diyorsan o paraya gider kitap alırsın.

Matematikle uğraşmayı seviyorsan mantıklı ama konuyu kavramakla değil mantığını kavramakla ilgilenirsen. Sınav için gerek yok bence YouTube üzerinden dersleri ilerletebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı