Lisede derste sigara içmek

Arkadaşlar benim çok ayar olduğum bir çocuk var bayağı böyle bana muhalif kendince benimle uğraşıyor. Klasik ergen lise muhabbetleri işte. Bu sosyal medya hesabında derste hoca arkası dönükken sigara içtiği bir video var. Ben bunu müdüre ve okula izletsem suç mu? Hani kişisel hesaptan izinsiz video almak vesaire muhabbetleri var ya o yüzden.
Onun yaptığı daha büyük suç. Ayrıca müdüre göstereceksin, somut bir delil paylaşmayacaksın. (Whatsapp üzerinden göndermek gibi) Konuda bilgim yok fakat ben yerinde olsam gösterirdim madem benimle uğraşıyor, aleyhine ne varsa uygulardım.

Arkadaşlar benim çok ayar olduğum bir çocuk var bayağı böyle bana muhalif kendince benimle uğraşıyor. Klasik ergen lise muhabbetleri işte. Bu sosyal medya hesabında derste hoca arkası dönükken sigara içtiği bir video var. Ben bunu müdüre ve okula izletsem suç mu? Hani kişisel hesaptan izinsiz video almak vesaire muhabbetleri var ya o yüzden.
Hocanız kör müydü peki? Ya da koku alamıyordu. Çünkü bizim müdürler odasından alıyordu kokuyu. Yakalanınca da muhabbet bu şekildeydi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocanız kör müydü peki? Ya da koku alamıyordu. Çünkü bizim müdürler odasından alıyordu kokuyu. Yakalanınca da muhabbet bu şekildeydi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahahahahaha.

Benzer bişiyi bi tanıdık yapmıştı snapten alakasız bi çocuk gidip müdüre göstermiş dört beş gün uzaklaştırma almıştı ama gösteren kişiyi bulup musallat olmuştuk bu çocuk sana ne yaptı diyede. Sana bulaşıyosa git göster ama en yakın arkadaşına bile söyleme ben şikayet ettim veya ben uzaklaştırttım diye kimseye söyleme çünkü "kimseye söylemeyin beyler ama ben yapanı biliyorum" diye atılan bir sözle başlar ucu bucağı kesilmez veya kendini sessiz zanneden bi bebe o kişiye haberi uçuruma ihtimali olan birinin yakınında söylerken duyar gerisini hayal edebiliyorum.

+1nolu Amerikan WhatsApp numarasından atsam ne olur?

Benzer bir şeyi bir tanıdık yapmıştı snapten alakasız bir çocuk gidip müdüre göstermiş dört beş gün uzaklaştırma almıştı ama gösteren kişiyi bulup musallat olmuştuk bu çocuk sana ne yaptı diye de. Sana bulaşıyorsa git göster ama en yakın arkadaşına bile söyleme ben şikayet ettim veya ben uzaklaştırttım diye kimseye söyleme çünkü "kimseye söylemeyin ama ben yapanı biliyorum" diye atılan bir sözle başlar ucu bucağı kesilmez veya kendini sessiz zanneden bir bebe o kişiye haberi uçuruma ihtimali olan birinin yakınında söylerken duyar gerisini hayal edebiliyorum.

Ne yapacak çıkışta çocuğu bıçaklayacak mı? En fazla 10 kişi toplanıp orada hayali saygınlığını kazanıp abilik taslayacak :D Şu kekolardan niye korkuyorsanız, hepsi aynı tip.
Bunun 10/1i yüzünden şişlenen kaç kişi tanıyorum en basitinden çocuk gider uzaklaştırma vs alır ailesi de bundan nefret eder döver belki gider acısını çocuktan çıkarır şişlemez belki döver veya zorbalar ki yıl boyu zorbalanmaktansa şişlenmeyi tercih ederim

Son düzenleme:
Sadece göstermeyin. böyle laçka davranışlarıyla bizi rahatsız ediyor sağa sola sataşıyor diye Hocayı,Müdürü gazlayın. Hocam lütfen benim gösterdiğimi söylemeyin zaten benle uğraşıyor iyice ileri gitmesinden korkuyorum de.

Geri
Yukarı