Listedeki hangi oyundan başlanmalı?

Mustafa Karakoç

Hectopat
Merhaba, elimde kesin oynamam gereken oyunların bir listesi bulunuyor. Önceki bilgisayarımda bu liste vardı ancak format yüzünden silindi. Üşenmeyip tekrardan yaptım. :D Sizce hangi seriden veya hangi oyundan başlamalıyım? Kafamda sırasıyla oynamak yok ancak bu listeden ilk başlayayım dediğim oyuna karar veremedim. Ayrıca önerdiğiniz oyun var ise de yazabilirsiniz teşekkürler.
Papers, Please.
Watch Dogs Legion.
Dark Souls series.
Borderlands.
Doom 2016.
Doom Eternal.
Assassin's Creed Revelations.
Assassin's Creed Origins.
Assassin's Creed Odyssey.
Assassin's Creed Valhalla.
The Elder Scrolls v
Metro Exodus.
Tomb Raider.
Sekiro™: Shadows die twice.
Hellblade: Senua's Sacrifice.
Monster hunter: World- ıceborne.
Fallout series.
Detroit Become Human.
Control.
Far Cry 3
Dying Light 2
Star wars™ battlefront™
Star wars™ battlefront™ II.
Shadow of the colossus.
Resident Evil Village.
Resident Evil 4 remake.
Final Fantasy 15.
Devil May Cry 5
Marvel's Spider-Man
Uncharted™: Hırsızlar mirası koleksiyonu.
Bloodborne.
Bayonetta series.
The Last of Us part ı
The Last of Us Part II.
Dead Cells.
Titanfall 2
Horizon Zero Dawn.
Far Cry Primal.
A Plague Tale.
Atomic Heart.
WO long: Fallen dynasty.
Frostpunk.
Call of Duty Modern Warfare II.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir Far Cry 3 ile başlayın derim, beraberinde de Uncharted oynayın. İkisini günlük 1-2 saat şeklinde oynarsınız. Birisi açık dünya, diğeri de bulmacaya yönelik bir oyun. Uncharted'daki bulmacalar canımı aşırı sıkmıştı ve beraberinde bir oyunla beraber oynuyordum ki hâlâ da oynuyorum. Henüz oyunu bitirebilmiş değilim, oyundaki bulmacalara canım sıkılınca da farklı bir oyuna geçiş yapıyorum. Sonra tekrardan canım istediğinde de Uncharted'a giriyorum. Size de bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Birbirinden alakasız oyunlar mevcut ama SKYRIM ile başlarsan bitirdiğinde aynı atmosfere, hikaye ve açık dünyaya sahip oyun olmadığı için boşluğa düşersin. Onun dışında Soulslike oyunlar var onlar apayrı bir şey bence onları sonra oynayın ama sona da bırakmayın. Ortalara alın.

Yani benim tavsiyem kısa süren oyunları başa çekin bitirin, babaları sonra oynayın.

Hocam platform ne sizin? Mesela Bloodborne ve Shadow of Colossus PC de yok PS özel keza Last of Us 2 de öyle suanlik. Bayonetta 2 ve 3 te Nintendo özel. Rastgele bir liste oluşturmuşsunuz ama oyunların platformlarıni kontrol edin

Yeni konular

Geri
Yukarı