Logitech F310 alınır mı?

Hypnoss53

Decapat
Daha fazla  
Normalde dandik gamepadlerden kullanıyorum ama sene dolmadan bozuluyor ve bozulana kadar da düzgün oyun oynattırmıyor. Böyle bir gamepad buldum ama fiyatını hak ediyor mu emin olamadım, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tuşlarda içeri kaçma vs olmaması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam gamepadtir. Kablosuz ve titreşimli olanı F710. alınır.
710 a çıkamıyorum maalesef.

Ben olsam almazdım, uzun oyun seansları sonrası parmakların çok ağrıtıyor tetikler yüzünden. Hiç ergonomik değil.

Şu anki kullandığımında ergonomisi iyi olmadığından o önemli değil hocam. Sağlam olsun senelerce dayansın yeter benim için.

Normalde dandik gamepadlerden kullanıyorum ama sene dolmadan bozuluyor ve bozulana kadar da düzgün oyun oynattırmıyor. Böyle bir gamepad buldum ama fiyatını hak ediyor mu emin olamadım, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tuşlarda içeri kaçma vs olmaması önemli.
Her hafta aynı konu.. Ergonomik yapısı rezalet bir gamepad. 10 yıllık bir gamepad. Logitech halen satıldığı için üretiyor. Yoksa ahım şahım bir oyun kolu değil. Piyasada düzgün gamepad yok bu yüzden millet iyidir diyerek f310 ve f710 alıyor ama ben şahsen tavsiye etmiyorum. X360 kolu daha iyidir.

710 a çıkamıyorum maalesef.

Şu anki kullandığımında ergonomisi iyi olmadığından o önemli değil hocam. Sağlam olsun senelerce dayansın yeter benim için.
Senelerce dayansın diyorsan al. Ama ben olsam almazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı