Logitech F310 alınır mı?

Hocam selamlar 2 yıl kadar kullandım, yeni bir xbox koluna geçiş yaptım piyasaya göre kötü bir gamepad olduğunu düşünmüyorum. Rahatlık konusunda bence ellerin büyükse özellikle çok rahatsız eder uzun kullanımı geçmek lazım öyle bir uzun kullanım rahatlığı yok F/P ürünü olduğu için alımştım ben bütçene uygunsa alınmaz değil ancak iyi bir gamepad için bütçe ayırıp uzun vadede bu sorundan kurtulmak en iyisidir.

Hocam selam 2 yıl kadar kullandım, yeni bir Xbox koluna geçiş yaptım piyasaya göre kötü bir gamepad olduğunu düşünmüyorum. Rahatlık konusunda bence ellerin büyükse özellikle çok rahatsız eder uzun kullanımı geçmek lazım öyle bir uzun kullanım rahatlığı yok F/P ürünü olduğu için alımştım ben bütçene uygunsa alınmaz değil ancak iyi bir gamepad için bütçe ayırıp uzun vadede bu sorundan kurtulmak en iyisidir.

Önerdiğiniz bir gamepad var mı hocam uzun kullanım için arıyorum bende.

Dostum F310 ergonomik olarak kötü olsa da sağlam bir gamepad. Ben kötü bakmama rağmen 2019 da aldığım alet hala düzgün çalışıyor.

İnternette ki 300 400TL'lik Xbox, PD gamepadleri alma onlar replika. Çok çabuk bozuluyor. Kendim deneyimledim.

Dostum F310 ergonomik olarak kötü olsa da sağlam bir gamepad. Ben kötü bakmama rağmen 2019 da aldığım alet hala düzgün çalışıyor.

İnternette ki 300 400TL'lik Xbox, PD gamepadleri alma onlar replika. Çok çabuk bozuluyor. Kendim deneyimledim.
Teşekkür ederim f310 da karar kıldım sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı