Logitech F310 Seri Numarası Nerede?

Ataberk Kaya

Centipat
İyi akşamlar arkadaşlar. Logitechin en berbat ürünlerinden birisi olan F310 kullanıcısıyım. 4 yılda belki 4 kez değiştirmişimdir. Fiyatı ucuz diye. Tabi bu ucuz bu sene için geçerli değil. Neyse sadede gelelim. Bu ürün için supporta mesaj attım support benden seri numarası istedi. Bende arkasında barkodu attım. Fakat barkodda S/N ile ilgili hiçbirşey yok. Bana kablonunda yanında olabileceğini söylediler oradada yok. Sonra kutuya baktım. Aldıgım kutu üzerindede S/N yani seri numarası yok. Normalde 4 tane Logitech ürünüm var F310 hariç. Hepsinin kutusunda S/N var fakat F310 da ne kutuda var ne üzerinde. Yardımcı olur musunuz. Bu ürünle alakalı birşeymi. Önceki F310 ürününüde baktım onlardada yok.

Pil kapağının üstünde yer alan numaralara göz gezdiriniz. Part Number olarak geçen P/N olabilir. Elimde şu an F710 var da oradan baktım:D

Pil kapağının üstünde yer alan numaralara göz gezdiriniz. Part Number olarak geçen P/N olabilir. Elimde şu an F710 var da oradan baktım:D

Baktım dostum baktım. P/N yazıyor.Elimde 2 ürün var 2 sinin P/N side aynı. Supporta yazdım benden S/N istedi temsilci. Bende 2 saattir S/n arıyorum bulamadım. Ne kutuda var ne başka birşeyde. Bakalım nasıl olacak

F710'un hala duruyorsa PID numarasının nerede yazdığını söyleyebilir misin? Bana şu an PID lazım ve arka kapakta sadece numaraları görüyorum diğer yerler silinmiş.
Made In China yazana yazının altında mı yazıyor PID

Geri
Yukarı