Logitech F310 vs F710

Pil sıkıntı değil benim için bir de F710 1 yıl sonra WD40 sıkmak gerekiyormuş gerek var mı?

Ben hiç sıkmadım 2 yıllık olan cihazımı yere sert bir şekilde düştü analogların üstüne ve 2 analogda temasızlık yaptı Logitech'e yazıp yardım istedim bana aynı koldan 1 tane gönderdiler yanında da 2 tane orijinal analog gönderdiler analogların lehim işlemini yapdıktan sonra cayır cayır çalışmaya başladı.

Merhaba arkadaşlar, bu iki Gamepad'den birini almayı düşünüyorum. F710 alacaktim da kronik sorunları varmış, sizce F310 mü alayım F710 mu? Bir de aklımda Rampage SG-218 var.

Bütçen nedir hocam biraz daha arttırırsan Monster'in güzel diyebilirim. Kendim kullanıyorum 1 hafta oldu alalı bayağı bir kötüleme var ancak ben memnunum sadece l tuşuna basınca çıkan ses biraz değişik 2 kere basıyor olabilir belki bilmiyorum ama bir problemle karşılaşmadım onun dışında iyi.

Bütçen nedir hocam biraz daha arttırırsan Monster'in güzel diyebilirim. Kendim kullanıyorum 1 hafta oldu alalı bayağı bir kötüleme var ancak ben memnunum sadece l tuşuna basınca çıkan ses biraz değişik 2 kere basıyor olabilir belki bilmiyorum ama bir problemle karşılaşmadım onun dışında iyi.

Hocam o kadar çıkamam bunu da taksitle alacağım zaten.

Pilini eksik etmem diyorsan ben tavsiye ederim. Kasası acayip sağlamdır. Ben zamanında monitöre fırlattm. Gamepad hala sağlam monitörde delik var.

Peki hocam Duracell pil taksam ne kadar götürür pili.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı