Logitech F710 sürekli titriyor

sauths

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. F710 var bende, 1 aydır kullanmıyordum, bilgisayara taktım çalışmadı. Pili bitti herhalde diye yeni pil aldım. Yeni pilleri takar takmaz titremeye başladı ve hiç durmuyor. Normalde yarım saniye kadar titrer ve dururdu. Yeşil ışık da yanardı. Şimdi yeşil ışığı hiç yanmıyor. Sürekli titriyor, 30 saniye kadar sonra sanki pil bitmiş gibi yavaşlayarak duruyor titremesi. Pilleri söküyorum bir 30 saniye kadar bekliyorum sonra takıyorum takar takmaz tekrar tiremeye başlıyor. Bilgisayarda da herhangi bir tepki söz konusu değil. Alıcı takılıyken de takılı değilken de aynı durum.

Titreşim tuşu basılı kalmış olabilir diye içini açtım, tuş kısımlarını söküp alkolle temizledim. Aynı değişmedi.

Son düzenleme:
Hocam bu konu hakkında pek bir bilgim yok nereden aldığınızı bilmiyorum eğer orijinal ürünse firmayla iletişime geçmeniz daha sağlıklı olabilir.

Orijinal ama garantisi bitti. Firmayı aradım ücretli tamir hizmetimiz yok dediler. Yani resmen çöp oldu. Çok da severek kullandığım bir cihazdı ve çizik dahi yok diyebilirim, çok az kullanıldı.
Üzüldüm bozulduğuna:(

Geri
Yukarı