Logitech Formula Force EX alınır mı?

acar92

Hectopat
750 TL'ye Letgo'da buldum pazarlık yaparak almayı düşünüyorum sizce fiyatı bu aralıklarda iyi midir yoksa boş verip 400 TL'lik Snopy v5h mi alinir? (pazarlikla)

Forza 4 ve ETS 2 gibi oyunları oynamak için bakıyorum.

750 TL'ye Letgo'da buldum pazarlık yaparak almayı düşünüyorum sizce fiyatı bu aralıklarda iyi midir yoksa boş verip 400 TL'lik Snopy v5h mi alinir? (pazarlikla)

Forza 4 ve ETS 2 gibi oyunları oynamak için bakıyorum.
Snopy'i bedava verseler kullanma hocam. Logitech Formula o fiyata çok iyi bir direksiyon. Logitech MOMO da bakabilirsiniz.

ETS'de düşük dönme açılı direksiyonlar zevk vermiyor. Bende de Logitech Formula Vibration var ama klavye+fare olarak oynamaya devam ediyorum ETS'yi. Ne kadar ayar çeksen de 5'te 1 oranında daha az dönmeye sahip olduğu için kontrol zorluğu fazlasıyla var. Zevk almak istiyorsanız en azından 900 derecelik olan DFGT'yi almaya çalışın. Ben de kendi direksiyonuma modifiye falan bi şeyler yapıp 900 derece dönme açısı yapmaya çalışacağım, olmuyor yani bu şekilde oyuncak gibi bi şey, zevk vermiyor.

ETS'de düşük dönme açılı direksiyonlar zevk vermiyor. Bende de Logitech Formula Vibration var ama klavye+fare olarak oynamaya devam ediyorum ETS'yi. Ne kadar ayar çeksen de 5'te 1 oranında daha az dönmeye sahip olduğu için kontrol zorluğu fazlasıyla var. Zevk almak istiyorsanız en azından 900 derecelik olan DFGT'yi almaya çalışın. Ben de kendi direksiyonuma modifiye falan bi şeyler yapıp 900 derece dönme açısı yapmaya çalışacağım, olmuyor yani bu şekilde oyuncak gibi bi şey, zevk vermiyor.
Aynı direksiyon bende de var F1 ve forza oynuyorum dediğiniz gibi ETS'de zevk vermiyor 900 derece lazım ama F1 için çok iyi.

Aynı direksiyon bende de var F1 ve forza oynuyorum dediğiniz gibi ETS'de zevk vermiyor 900 derece lazım ama F1 için çok iyi.
Konudan bağımsız, bu direksiyonun driver'ı var mı Windows 10 için. O kadar araştırdım, çalışan driver bulamadım. Direksiyonu ilk aldığımda sıkıntısız çalışıyordu titreşimi falan. Ancak formattan sonra hem titreşim çalışmıyor, hem de pedalleri 2 farklı eksen olarak değil de tek eksenmiş gibi görüyor. Yani gaz X+ ekseni, fren X- ekseni gibi. İkisine birden basınca nötrleniyor. Böyle olmaması lazım ancak uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum driver bulamadığım için. İlk aldığımda driversız sıkıntısız çalışıyordu halbuki.

Konudan bağımsız, bu direksiyonun Driver'ı var mı? Windows 10 için. O kadar araştırdım, çalışan driver bulamadım. Direksiyonu ilk aldığımda sıkıntısız çalışıyordu titreşimi falan. Ancak formattan sonra hem titreşim çalışmıyor, hem de pedalleri 2 farklı eksen olarak değil de tek eksenmiş gibi görüyor. Yani gaz X+ ekseni, fren X- ekseni gibi. İkisine birden basınca nötrleniyor. Böyle olmaması lazım ancak uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum driver bulamadığım için. İlk aldığımda driversız sıkıntısız çalışıyordu halbuki.

Bende de driver yok titreşimi çalışıyor. Logitech Momo'nun driverı vardı uyarsa bir deneyin isterseniz.

Bende de driver yok titreşimi çalışıyor. Logitech Momo'nun driverı vardı uyarsa bir deneyin isterseniz.

Bütçe artırılıp DFGT alın hocam en azından 900 derece ayrıca Snopy'den uzak durun.

Aynı direksiyon bende de var F1 ve Forza oynuyorum dediğiniz gibi ETS'de zevk vermiyor 900 derece lazım ama F1 için çok iyi.

ETS'de düşük dönme açılı direksiyonlar zevk vermiyor. Bende de Logitech Formula vibration var ama klavye+fare olarak oynamaya devam ediyorum ETS'yi. Ne kadar ayar çeksen de 5'te 1 oranında daha az dönmeye sahip olduğu için kontrol zorluğu fazlasıyla var. Zevk almak istiyorsanız en azından 900 derecelik olan DFGT'yi almaya çalışın. Ben de kendi direksiyonuma modifiye falan bir şeyler yapıp 900 derece dönme açısı yapmaya çalışacağım, olmuyor yani bu şekilde oyuncak gibi bir şey, zevk vermiyor.

Bu civardada Logitech Momo bulsa alirimda sadece 1 tane var oda 1100 TL, en ucuz burada 700 TL buldum ama ben kocaelideyim yine de bir en az momo bulmaya çalışacağım arkadaşlar DFGT gerçekten alamam 2000 TL ve bu benim için çok pahali.

Yeni konular

Geri
Yukarı