Logitech G Pro vs Corsair Void Elite Pro vs HyperX Cloud 2

HezeyaN

Decapat
Daha fazla  
Logitech G PRO, Corsair Void RGB Elite Pro, HyperX Cloud 2 veya 3 seçeneklerinden birini almayı düşünüyorum fakat kararsızım. Kullanan arkadaşlar var mı hangisi daha iyi olur?

Öncelikle Cloud 2 modeli, gerçekten iyi mikrofon tarafında mikrofon seviyesi ortalamanın bir tık altı. Ses kalitesi 10/10 adamın yerini iyi saptarsın bende kullanıyordum. 3 hakkında bilgim yok.

G Pro dediğin G Pro X sanırım. Mikrofonu iyi ses kaliteside iyi.

Corsair Void önermiyorum boğuk ses mi dersiniz cızırtı mı dersiniz pedlerin ve kablonun yırtılması mı dersiniz her şeyi yaşadım. Kesinlikle almayın berbat bir kulaklık.
Bir kaç ay kullanmadım bir köşede duruyordu geçen çıkardım atmak için pedler kendi kendine gitmiş mikrofonun üstünü değişik bir şey kaplamıştı sarı sarı nokta nokta her tarafını iğrençti hocam.
Onun dışında G PRO öneriyorum HyperX'e göre daha iyi bir kulaklık olduğu söyleniyor.
Steelseries de bakılabilir çıktığından beri Arctis 5 kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı.

Öncelikle Cloud 2 modeli, gerçekten iyi mikrofon tarafında mikrofon seviyesi ortalamanın bir tık altı. Ses kalitesi 10/10 adamın yerini iyi saptarsın bende kullanıyordum. 3 hakkında bilgim yok.

G PRO dediğin G PRO X sanırım. Mikrofonu iyi ses kaliteside iyi.

Ben de G PRO X'e biraz daha yakınım gibi.

Corsair Void önermiyorum boğuk ses mi dersiniz cızırtı mı dersiniz pedlerin ve kablonun yırtılması mı dersiniz her şeyi yaşadım. Kesinlikle almayın berbat bir kulaklık.
Birkaç ay kullanmadım bir köşede duruyordu geçen çıkardım atmak için pedler kendi kendine gitmiş mikrofonun üstünü değişik bir şey kaplamıştı sarı sarı nokta nokta her tarafını iğrençti hocam.
Onun dışında G PRO öneriyorum HyperX'e göre daha iyi bir kulaklık olduğu söyleniyor.
SteelSeries'de bakılabilir çıktığından beri Arctis 5 kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı.

Aslında Deep ses problemini düzeltme yolu varmış fakat ürünün bu kadar aşınması gerçekten iyi değilmiş. Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı