Logitech G Pro X Superlight 2 alınır mı?

Hocam Beast X şarj açısından çok problemli bir mouse, pek mantıklı değil gibi.

Şarj konusunu bilmiyorum, o kadar araştırmadım.
Logitech büyük pil koymamasına rağmen pilde aşırı başarılı.
Lakin dediğim gibi bu kadar en üst seviye bütçe ile plastik fare almak çok da mantıklı değil.
Ben beyaz aldım, şu anlık bir sararma söz konusu değil lakin 6-12 ay sonra ne olur bilemem.

Şarj konusunu bilmiyorum, o kadar araştırmadım.
Logitech büyük pil koymamasına rağmen pilde aşırı başarılı.
Lakin dediğim gibi bu kadar en üst seviye bütçe ile plastik fare almak çok da mantıklı değil.
Ben beyaz aldım, şu anlık bir sararma söz konusu değil lakin 6-12 ay sonra ne olur bilemem.

Evet haklısın GPX2 gerçekten gereksiz pahalı bir mouse, o fiyata magnezyum mouselar alınabiliyor. GPX’in iyi yanları şarjı ve hybrid shape’i ki zaten hangi shapede rahat tuttuğunu biliyorsan bununda bir önemi kalmıyor, kısaca bence alınmaz. Ha birde garanti servisi iyi diye biliyorum, çoğu kişi değişimden 0 açılmamış paket alıyor ve sonra da satıyor :D

Beast X konusuna gelirsek onun da alınacağını düşünmüyorum. Topluluklarda 1K HZ modunda 35 saat gittiğini söylemiş ve bu çok az bir süre. Sonuçta bu bir 4K mouse.

Şu anda bence top tier bir mouse alınacaksa Ninjutso Sora V2 alınmalı fakat sanırım daha çıkmadı. Eğer magnezyum istiyorsanız onun içinde Dareu A950 Magnezyum modeli var güzel bir mouse.

Hocam önerileriniz için sağ olun. Logitech ismine güvenerek şansımı gpx 2'de denedim umarım pişman olmam.

Hocam 3-4 ay olmuş alalı, deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Geri
Yukarı