Logitech G PRO X Superlight alınır mı?

Aerox 5 Wireless da fiyatına göre çöp. Her iki fare de tercih edilmez. G Pro X Superlight'ı alan kullanıcıların birçoğu e-sporcular kullandığı için alıyor. Fakat o e-sporculara Logitech sponsor oluyor. O yüzden mecbur kullanıyorlar.

G Pro X Superlight'tan teknik açıdan her türlü önde olan modeller var. Yarı fiyatına. Daha hafif, daha kaliteli skatez, daha kaliteli encoder, daha kaliteli sensör, daha kaliteli Switch. G Pro X Superlight'ı tercih etmek için 1 tane bile mantıklı sebep yok.
Önde olan modellerden önerebilir misiniz hocam?

Yani arkadaşlar G PRO değil de başka kablolu böyle bir tercihiniz var mı eğer yoksa da yapacak bir şey yok ben Razer ile yola devam.

Yani arkadaşlar G PRO değil de başka kablolu böyle bir tercihiniz var mı eğer yoksa da yapacak bir şey yok ben Razer ile yola devam.

Bütçe nedir? Superlight alacak bütçe varsa Ninjutso Sora alacak bütçe de vardır. Ona bakın.

Bir kere G PRO X Superlight almaman için iki sebep var:
1- Güncel teknolojileri kullanmıyor ve Switch'leri de pek iyi değil.
2- Son teknolojileri kullanan farelerin fiyatları bile 2000-2500 bandındayken bu fareye 3000 TL verilmez.
Sorduğun sorulara da cevap vereyim:
1-Toz toplama ya da aşınmayla ilgili sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum.
2- En iyi sensörlerin yakınından bile geçemez. Piyasadaki en iyi mouselarda ya Razer'ın kendi sensörü olan Razer Focus Pro veya Pixart 3395 kullanılıyor. Hero 25k bunlarla kıyaslanamaz bile.
3- Şarjı iyi dayanıyor diye biliyorum ama yine de değmez fiyatına sakın almayın.
4- Menzili hakkında bilgim yok.
Bu arada klavye konusunda bütçenizi söylerseniz yardımcı olabilirim. Ben G915 TKL brown Switch beyaz versiyonunu kullanıyorum tabii çok pahalı bir klavye şu an ben aldığımda yarı fiyatından da ucuzdu. Benim alma sebebim Low profile Switch'lerin şık durması ve benim tercihime uygun olmasıydı. Yani tamamen seveni çok sever sevmeyeni nefret eder klavyesi. Logitech'in onun dışında günümüzde fiyatını hak eden klavyesi olduğunu düşünmüyorum.

Bayağı küçük elli biri için hangisini önerirsiniz hocam?

Tutuş çeşitinize göre değişir:
Palm grip için Lamzu Atlantis Mini
Claw grip için Ninjutso Sora
Fingertip için yine Ninjutso Sora

Alternatif olarak Pulsar X2 mini(elin küçük olduğu için bayağı iyi bir alternatif) bakabilirsin.

Bütçe nedir? Superlight alacak bütçe varsa Ninjutso Sora alacak bütçe de vardır. Ona bakın.

Bütçe sıkıntı değil ama çok arada kaldım herhalde ben mouse almaktan vazgeçicem zaten çok uzun sürüyor mouse bulmak kendime göre sizin bana önerdiklerinize bakıyorum okay güzel ama bana göre olmuyor neyse iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı