Logitech G PRO X Wireless oyun profili önerisi

Khan24

Hectopat
Logitech G PRO X Wireless kulaklığım var mikrofonda çok güzel bir equalizer profili buldum. Ancak oyunlar için bulamadım. Bu ayarlardan anlamıyorum. Kullandığınız tavsiye ettiğiniz bir profil veya ayar var mı? Oynadığım oyunlar Rust, Valorant.

Aslında her insanın kulağı farklı duyar. Kendi ayarını oyunde deneme yanılmayla kendin bulmalısın. Ben de kablosuz Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. İnternette oyununa göre önerilen ayar vs. hiç hoşuma gitmemişti. Yine de iskelet olması için hazır bir profil üzerinden değişikliğe giderek istediğin kıvamı yakalamak daha kolay tabi ki de.
Logitech kulaklık kullanan arkadaşlardan hatırladığım kadarıyla DTS'yi kapatıp Logitech'in surround ayarını kullanıyordu. O ayarda da yönleri gösteren şemada yön konumlarını özelleştiriyorlardı. Şöyle ki Ön çapraz yönleri biraz öne yaklaştırıyorlardı. Arka çapraz yönleri de biraz arkaya yaklaştırıyorlardı.
Çaprazları öne ve arkaya yaklaştırma işini Razer Synapse ile kulaklığımda da kullanıyorum. Yön tayininde işe yarıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı