Logitech G102 nasıldır?

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Bu fareyi almak istiyorum. IPS ve hızlanma değerleri güzel, fiyatı da uygun gözüküyor. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
15 gün kullanmıştım. Fiyatına oranla daha iyisi zor. Orta - küçük el için ideal. Elleriniz fazla büyükse önermiyorum.

Hocam FPS tarzı şeyler oynayacağım aslında biraz da küçük olması işime yarar ancak reflekslerinizi gösterebiliyorsunuz değil mi bazı mouselar ani hareketlerde ekranın ortasında takılıyorlar da öyle olmasını istemem.

Claw grip için ideal, palm grip için orta, Finger Tip grip içinse alınmayacak bir mouse. 1.5-2 yıldır kullanıyorum, gayet memnunum. Üstteki yorumda da söylendiği gibi eliniz küçük veya orta boydaysa daha rahat kullanabilirsiniz.

Claw grip için ideal, palm grip için orta, finger tip grip içinse alınmayacak bir mouse. 1.5-2 yıldır kullanıyorum, gayet memnunum. Üstteki yorumda da söylendiği gibi eliniz küçük veya orta boydaysa daha rahat kullanabilirsiniz.

Bu şekilde kullanıyorum hocam elim biraz büyük ancak küçük mouselarda daha rahat eden biriyim fotoğraflardan da anlarsınız.

WIN_20200719_14_12_23_Pro.jpg

WIN_20200719_14_12_08_Pro.jpg

Geri
Yukarı