Logitech G103 kullanan var mı?

Gayet hoş bit klavye, özellikle benim gibi lol oynayanlar için mükkemmel. Ancak yandaki g tuşları bir süre sonra sıkıntı yaratıyor. Tuş hassasiyeti ve dayanıklılığına diyecek söz yok.

logitech g103 ve g300s aldım. kliksadan klavye 70 tl hiç kaçırma mükemmel bir klavye tuşları mekanik gibi makro tuşlarını bende fazla kullanmıyorum. ben minecraft oynuyorum. point blank veya cs go yada lol oynuyorsan makro çok önemlidir. bence hiç kaçırma kliksadan al derim... Bu arada kargo en fazla 3 günde geliyo benimki 2 günde geldi ve ben hem mouse hem de klavye istmeiştim seninki 1 günde bile gelebilir. almanı tavsiye ederim kullanıyorum çok rahat bir klavye......

logitech g103 ve g300s aldım. kliksadan klavye 70 tl hiç kaçırma mükemmel bir klavye tuşları mekanik gibi makro tuşlarını bende fazla kullanmıyorum. ben minecraft oynuyorum. point blank veya cs go yada lol oynuyorsan makro çok önemlidir. bence hiç kaçırma kliksadan al derim... Bu arada kargo en fazla 3 günde geliyo benimki 2 günde geldi ve ben hem mouse hem de klavye istmeiştim seninki 1 günde bile gelebilir. almanı tavsiye ederim kullanıyorum çok rahat bir klavye......
Klavyeyi aldım. Makro tuşları CS:GO'da işe yarıyor gerçekten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı