Logitech G230 kullanıcı deneyimleri

typewriter

Hectopat
Merhabalar, kulaklığım ufaktan ölmeye başladığından 1-2 aya yeni kulaklık almayı planlıyorum. Logitech G230a karar verdim gibi.

Kullananlara bir kaç sorum olacak, bir kaç yerde sordum ama buraya da sormak istedim.

1) Kaç aydır kullanıyorsunuz?
2) Kullandığınız süre içerisinde kulaklıkta aşınma, belli yerlerde kopma, ses kalitesinde bozulma veya ses seviyesinde düşüş yaşadınız mı?
3) Kulaklık rahat mı? Uzun süre kullanınca kulakta veya kafada acıma oluyor mu?
4) Mikrofon arkadaki sesleri de veriyor mu? Aynı ortamda bulunan kişilerin seslerini, odadan gelen takırtı ve benzeri şeyleri falan?
5) Ekstra ses kartı falan gerekmeden laptoplarda aynı kalitede çalışır mı? (Kullandığım laptop Sony Vaio SVE1713X1E)
6) Sizce fiyatı ucuzlar mı 1-2 aya?
7) Kronik hataları var mı? Zorlama olmadan kopma parçalanma ve benzeri gibi? (Creative 3D Alpha'da varmış mesela)
8) Diyelim ki oldu da bozuldu, Logitech birebir değişim yapıyor mu?

Sorularım bunlar. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ben 2 ay önce aldım. Gayet memnunum, fakat bir arkadaşım G930 hediye ettiği için ikinci planda kaldı. Şu an satılığa çıkardım. 100 TL'ye satıyorum. 16.11.2013 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan almıştım. 22 ay daha garantisi devam etmektedir. Kutusu, faturası ve garanti belgesi mevcuttur. İlgileniyorsan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı