Logitech G27 vs G29

Eren.Kurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konu benim için çok önemli yardımcı olursanız sevinirim. Ben direksiyon seti alıcam ama kararsızım G29 ile G27 arasında pek fark yok hangisini almalıyım? Logitech bir süre sonra G27 için desteği keser mi? Oynayacağım oyunlar Need for Speed oyunları Euro Truck Simulator 2 Forza Horizon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation yok ise veya almayı düşünmüyorsanız G29 almanıza pek gerek yok. Eğer almayı düşünüyorsanız G27 Playstation desteklemiyor. G29 ise destekliyor. En önemli farklardan biri bu. Diğer yandan titreşim özelliği falan biraz daha iyi. Fakat o kadar abartılacak kadar fark yok ve o kadar fazla para vermeye değmez.
G27 ikinci el almak zorundasınız. Sıfır yok ha varsa da Vatan gibi yerlerde var. Fiyatı çok abartılı sakın oradan almayın. En mantıklısı G27 alacaksanız ikinci el almanız. Sakın sıfırına o kadar para vermeyin.
Şimdi G29 alırken dikkat etmeniz nokta vites ile birlikte satılanlardan almanız. Bazıları vites vermeden satıyor ek olarak 350₺ vermeyin.
Kısaca özetleyecek olursak, Playstation varsa veya almayı düşünüyorsanız G29 alın. Eğer benim Playstation ile işim olmaz diyecekseniz kesinlikle G27 ikinci el alın. G27 en fazla 800₺ verin.

İlk defa alacaksanız ve isteğinizin anlık bir heves mi yoksa gerçek bir hobi mi olduğuna karar veremediyseniz DFGT tavsiye ederim. 900 derece olan alınabilecek başlangıç seviyesi olarak en iyi direksiyon bence.

Daha yeni çıkan Project CARS 2'de bile Logitech DFGT desteği var :) Logitech'in kendi yazılımı da var direksiyon için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı